۲۰ آبان ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۲۶
کد خبرنگار: 2187
کد خبر: 84105598
۰ نفر

برچسب‌ها

۱۰ خانه ورزش روستایی در کاشمر تجهیز شدند
تامین تجهیزات ۱۰ خانه ورزش روستایی کاشمر

مشهد- ایرنا- ۱۰ خانه ورزش روستایی در کاشمر روز سه‌شنبه طی مراسمی با حضور فرماندار این شهرستان تجهیز شدند.

بخشدار مرکزی کاشمر در این مراسم گفت: در حال حاضر به جز یک روستا تمامی روستاهای بخش مرکزی این شهرستان از خانه ورزش روستایی برخوردار هستند.

سعید چیتی با بیان اینکه سال گذشته ۱۴ خانه ورزش روستایی و امسال ۱۰ خانه ورزش روستایی تجهیز شدند، افزود: تا پایان سال جاری تمامی روستاهای بخش مرکزی کاشمر دارای خانه ورزش روستایی خواهند شد.

وی ادامه داد: پس از تأمین ساختمان مورد نیاز برای خانه‌های ورزش روستایی جهت تهیه وسایل هر خانه ورزش ۲۰ میلیون تومان هزینه شده است.

فرماندار کاشمر نیز در این مراسم گفت: با تلاش‌های صورت گرفته جوانان روستایی در تمام ایام هفته می‌توانند از امکانات ورزشی استفاده کنند و تن سالم داشته باشند.

مسلم ساقی با بیان اینکه شهرستان کاشمر از نظر شیوع کرونا شرایط حادی دارد و وضعیت آن سیاه است افزود: براساس اعلام آمار رسمی از سوی شبکه بهداشت و درمان شیوع بیماری کووید ۱۹ در روستاها افزایش بسیار داشته است.

وی ادامه داد: باید بیش از گذشته نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی و کاهش دورهمی‎ها تلاش نمود، از سویی با توجه به زمان برداشت گل زعفران و پاک کردن این محصول در منازل این پروتکلها باید بیشتر رعایت شود.

فرماندار کاشمر گفت: وظیفه داریم در این شرایط محدودیت‌هایی را اعمال کنیم و از برگزاری برخی مراسم جلوگیری نماییم.

کاشمر در ۲۲۸ کیلومتری جنوب غربی مشهد قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =