برخورد ۵ خودرو در محدوده گلاهک دماوند حادثه آفرید

تهران - ایرنا - رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان دماوند از حادثه برخورد ۵ دستگاه خودرو به صورت زنجیره‌ای در محور تهران - فیروزکوه محدوده گلاهک شهرستان دماوند خبر داد.

«سعید طاهری» روز سه‌شنبه با اعلام این خبر به ایرنا، اظهار داشت: در ساعت ۸ و ۳۰ دقیقه صبح امروز گزارشی مبنی بر حادثه برخورد زنجیره ای ۵ دستگاه خودرو در محدوده گلاهک شهرستان دماوند به مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر این شهرستان ارائه شد.

وی ادامه داد: بلافاصله یک تیم عملیاتی از نجاتگران پایگاه چناران به محل حادثه اعزام شدند که مشخص شد در این تصادف زنجیره ای یک مورد واژگونی خودرو و یک مورد برخورد تریلی با گاردریل صورت گرفته‌است.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: در این حادثه سه نفر مصدوم شدند که دو نفر از آنان توسط نجاتگران پایگاه چناران درمان سرپایی و یک نفر نیز توسط عوامل اورژانس به مراکز درمانی منتقل شد.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان دماوند تصریح کرد: علت حادثه لغزنده بودن جاده به دلیل بارش باران صبح امروز بوده‌است.

شایان ذکر است، در این حادثه یک دستگاه کامیون به دلیل لغزنده بودن جاده به یک دستگاه تریلی برخورد می‌کند که بر اثر این حادثه ۵ خودرو شامل یک دستگاه سمند، یک دستگاه پژو ۲۰۶، یک دستگاه مزدا وانت، یک دستگاه پژو ۴۰۵ و یک دستگاه تریلی بر اثر برخورد با گاردریل آسیب دیدند.

شهرستان دماوند از جمله شهرستان های استان تهران است که در ۴۵ کیلومتری پایتخت قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =