برگزاری دوره بازآموزی ویژه داروسازان در دانشگاه علوم پزشکی مجازی

تهران- ایرنا- گروه داروسازی بالینی دانشگاه علوم پزشکی مجازی دوره مجازی بازآموزی ویژه داروسازان برگزار می کند.

به گزارش روز سه شنبه دانشگاه علوم پزشکی مجازی، دوره مجازی بازآموزی برای داروسازان بدون محدودیت زمانی و مکانی است. از این روز داروسازان می توانند از آن بهره ببرند.

این دانشگاه اعلام کرد: با توجه به همه گیری کووید ۱۹ و محدودیت شرکت در دوره های بازآموزی حضوری و از سوی دیگر استقبال عمومی به روش های بازآموزی غیرحضوری، گروه داروسازی بالینی دانشگاه علوم پزشکی مجازی،  یک دوره بازآموزی با مجموع ۵.۱۱ امتیاز، ویژه داروسازان برگزار می کند.

در این دوره، پنج بسته آموزشی به صورت محتواهای مولتی مدیا از پیش ضبط شده و جزوه های آموزشی در اختیار متقاضیان قرار می گیرد.  متقاضیان برای آگاهی از نحوه ثبت نام به پوستر و فیلم آموزشی این دوره در سایت دانشگاه علوم پزشکی مجازی مراجعه کنند.

این دانشگاه به تازگی نیز برای سومین دوره واحد درسی مجازی آشنایی با مبانی طب ایرانی و مکمل را ارائه کرد.  دانشجویان علوم پزشکی شاغل به تحصیل در مقاطع دکتری عمومی پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی و مقطع کارشناسی پیوسته مامایی، پرستاری، فیزبوتراپی و علوم تغذیه باید به صورت اجباری این واحد درسی را بگذرانند.

به گزارش ایرنا، برگزاری دوره های مجازی از سوی دانشگاه علوم پزشکی مجازی در حالی است که مرکز آموزش مجازی این دانشگاه در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در روند اعتباربخشی مراکز آموزش مجازی شورای عالی آموزش مجازی، معتبر شناخته شد.

ﺍﯾﻦ ﻣﺮﮐﺰ ﻣﺠﻬﺰ ﺑﻪ ﺍﺳﺘﻮﺩﯾﻮ ﺁﮐﻮﺳﺘﯿﮏ ﺿﺒﻂ صدا ﻭ تصویر است که تاکنون موفق به تولید صدها محتوای الکترونیکی در سامانه نوید و آرمان شده است. انواع محتواهای مختلف در زمینه آموزش مداوم، دروس دانشگاهی و آموزش سلامت عمومی، دوره های توانمندسازی اعضای هیات علمی، دوره های پودمانی و دوره کوتاه مدت یادگیری با به کارگیری نرم افزارهای متعدد توسط تیم مجرب مرکز تولید می شود.

ﺑﻪ ﻣﻨﻈﻮﺭ ﺍﻓﺰﺍﯾﺶ ﺗﻮﺍﻧﻤﻨﺪﯼ ﺍﻋﻀﺎﯼ ﻫﯿات ﻋﻠﻤﯽ ﺩﺭ ﺯﻣﯿﻨﻪ ﺁﻣﻮﺯﺵ ﻣﺠﺎﺯﯼ ﮐﺎﺭﮔﺎﻩ ﻫﺎﯼ ﺁﻣﻮﺯﺷﯽ مختلفی را برگزار می کند. دانشکده مجازی، ﺁﻣﻮﺯﺵ ﭘﺰﺷﮑﯽ ﻭ ﻣﺪﯾﺮﯾﺖ دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در ۳ رشته آﻣﻮزش ﭘﺰﺷﮑﯽ، ﯾﺎدﮔﯿﺮی اﻟﮑﺘﺮوﻧﯿﮑﯽ و آﻣﻮزش ﺟﺎﻣﻌﻪ ﻧﮕﺮ در ﻧﻈﺎم ﺳﻼﻣﺖ دانشجو می پذیرد.  

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =