اخبار کوتاه خراسان رضوی

مشهد- ایرنا- کشف و ضبط ۴۱ کیلوگرم مواد مخدر و دستگیری سه نفر به اتهام ۱۵ فقره کلاهبرداری با ترفند خرید و فروش طلا و زعفران در تربت حیدریه و دستگیری هفت حفار غیرمجاز در شهرستان قوچان از مهمترین اخبار کوتاه خراسان رضوی است.

تربت حیدریه- فرمانده انتظامی تربت‌حیدریه از کشف و ضبط ۴۱ کیلوگرم مواد مخدر طی چند روز گذشته در این شهرستان خبر داد و گفت: ماموران ایستگاه بازرسی شهید شیردل کامه حین کنترل خودروهای عبوری از یک دستگاه خودروی کامیون که از شهرهای جنوبی کشور به سمت مشهد در حرکت بود این موادمخدر را که از نوع تریاک بودو به طرز ماهرانه‌ای در بار کامیون جاساز شده بود کشف و ضبط کردند.

تربت حیدریه- فرمانده انتظامی تربت‌حیدریه از دستگیری یک مرد و ۲ زن جوان به اتهام ۱۵ فقره کلاهبرداری با ترفند خرید و فروش طلا و زعفران به ارزش تقریبی ۳۰ میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.

قوچان-  فرمانده یگان حفاظت اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان رضوی از دستگیری هفت حفار غیرمجاز در شهرستان قوچان خبر داد.

سرهنگ محمدعلی مدیر افزود: ماموران پاسگاه امامقلی حین گشت زنی در حوزه استحفاظی، هفت نفر را که در حال حفاری برای دستیابی به اشیای عتیقه بوده اند را در منطقه باسرو روستای دربادام دستگیر کردند.

مشهد- مسوول روابط عمومی مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: بر اثر تصادف  خودروی پراید و کامیون در جاده باغچه- مشهد پنج نفر مصدوم شدند و با دو دستگاه آمبولانس به بیمارستان شهید هاشمی نژاد مشهد منتقل شدند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =