حمایت هوشمندانه از تولید بسیار حایز اهمیت است

زنجان - ایرنا - رییس کل دادگستری استان زنجان گفت: حمایت هوشمندانه و همه جانبه از تولید و اشتغال استان ضرورتی بسیار مهم و حایز اهمیت است.

حجت الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی روز سه شنبه در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری استان افزود: بر اساس دستورالعمل جدید، ساختار ستاد اقتصاد مقاومتی تغییر پیدا کرده است و دبیری ستاد که در گذشته در تصدی معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری زنجان بود به دادستان مرکز استان منتقل شده است.
وی اظهار داشت: این جلسه در خصوص هماهنگی و برنامه ریزی ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری استان  زنجان با ساختار و شرح وظایف جدید است که امید داریم دبیر جدید ستاد همه تلاش خود را برای پیگیری و اقدامات اثر گذار در حمایت از واحد های تولیدی و اشتغال در سطح استان بکار گیرد.
رییس کل دادگستری استان زنجان گفت: نگاه امروز ما به سخنان ارزشمند رهبر معظم انقلاب، نگاه فرمایشی و توصیه ای نیست چرا که این مهم تکلیف‌مداری است.
حجت الاسلام صادقی نیارکی تاکید کرد: بر همین اساس همه باید برای اجرای دقیق فرمایشات معظم له و قانون حمایت از تولید و رفع موانع تولید تلاش مضاعف کنیم.
وی اظهارداشت: تخطی از قانون و امر ولایت فقیه نابخشودنی بوده و گناه محسوب می شود.
رییس کل دادگستری استان زنجان گفت: دستگاه قضایی در حمایت از تولید و اشتغال بسیار مصمم است.
حجت‌الاسلام صادقی نیارکی افزود: نباید در این حوزه ها هیچ مصامحه ای صورت بگیرد و کسانی که بخواهند در ادامه مسیر مشکل و مانع ایجاد کنند با قاطعیت دستگاه قضایی مواجه خواهند شد.
وی با اشاره به اینکه حمایت هوشمندانه و همه جانبه از تولید و اشتغال یک ضرورت است، اضافه کرد: ستاد اقتصاد مقاومتی همه تلاش خود را برای پیگیری و رفع موانع تولید و اشتغال به کار گیرد.
رییس کل دادگستری استان زنجان گفت: در سال جهش تولید علاوه بر این که هیچ واحد تولیدی نباید تعطیل شود، بلکه باید اقدامات لازم برای توسعه تولید و اشتغال افزایش قابل توجهی پیدا کنید. 
حجت‌الاسلام صادقی نیارکی تاکید کرد: دبیر خانه ستاد اقتصاد مقاومتی باید روزانه اقدامات و گزارش های همه دستگاه ها را رصد و پیگیری کند که بر اساس دستورالعمل جدید، شرح وظایف همه مدیران نیز مشخص شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =