معاون استاندار: خدمات برجسته دولت در همدان نیازمند اطلاع‌رسانی است

همدان- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری همدان گفت: خدمات برجسته‌ای در استان در حال اجرا است که باید در سال آخر فعالیت دولت این برنامه‌ها از سوی رسانه‌ها به ویژه خبرگزاری ایرنا مرکز همدان اطلاع رسانی شود.

به گزارش ایرنا؛ مصطفی آزادبخت روز سه شنبه در آیین معارفه رییس خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز همدان بیان کرد: با توجه به اینکه دولت در تنگنا قرار دارد اما عملکرد استان در بخش های مختلف خوب بوده که نمونه آن رتبه نخست استان در واگذاری طرح ها به بخش خصوصی است.

وی اضافه کرد: با توجه به قرار گرفتن در یکساله آخر فعالیت دولت، نیاز به تحرک جدی و بیشتر در حوزه اطلاع رسانی احساس می شود بنابراین مسوول خبرگزاری ایرنا  باید با حضور در جلسه ها و نشست ها و دیدار چهره به چهره با مدیران بیش از پیش در جریان خدمات صورت گرفته قرار گیرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار همدان ادامه داد: خبرگزاری ایرنا جایگاه برجسته و ویژه‌ای در استان و کشور در زمینه اطلاع رسانی دارد و استاندار همدان به عنوان فردی صاحب نظر در حوزه رسانه توجه ویژه ای به این رسانه دارد.

آزادبخت با تاکید بر اینکه باید عملکرد دولت را به گوش مردم برسانیم اظهار داشت: نقش ایرنا در حوزه اطلاع رسانی، محوری و ویژه است البته لازمه کار در این مجموعه وجود نیروهای زبده، توانمند و با انگیزه است.

وی گفت: خبرنگاران خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز همدان باید حضور فعال در جلسات اصلی داشته باشند تا با تعامل بهتر در جریان امور قرار بگیرند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری همدان بیان کرد: با توجه به نقش محوری ایرنا در حوزه اطلاع رسانی فعالان در این مجموعه باید با تلاش و فعالیت شبانه روزی این جایگاه را حفظ کنند

معاون اداره کل اخبار استان‌ها سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی نیز گفت: دغدغه اصلی سیستم دولتی از جمله ایرنا اطلاع رسانی خدمات صورت گرفته به ویژه در سال پایانی این دولت است.

سید سعیدحسینی افزود: تغییرات و جابجایی مسوولان در بدنه ایرنا با هدف بهبود کیفیت کاری و ایجاد یک رویکرد جدید صورت می گیرد تا بتوان از توان نیروها به نحو مطلوب بهره گرفت.

وی با قدردانی از خدمات سعید زارع رییس سابق ایرنا مرکز همدان افزود: رییس جدید این مرکز از نیروهای باسابقه درخشان و با تجربه سازمان ایرنا است و بخشی از عمر خدمتی خود را در مناطق غربی کشور مشغول به فعالیت بوده است.
محسن فتاحی از خبرنگاران باسابقه ایرنا است که علاوه بر فعالیت های حرفه ای خبری، ریاست خبرگزاری جمهوری اسلامی در شهرستان مرزی قصرشیرین(غرب استان کرمانشاه)، استان های لرستان و تهران و معاون اخبار استان ها را در سابقه مدیریتی خود دارد.

در این آیین که با حضور مشاور استاندار و مدیرکل روابط عمومی استانداری همدان برگزار شد، با اهدای لوح از سه سال خدمت و تلاش سعید زارع کندجانی رییس سابق ایرنا قدردانی و محسن فتاحی به عنوان رییس جدید خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) استان همدان معرفی شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =