شکوری: با قوچان‌نژاد مذاکره‌ مستقیم نداشتیم

تهران- ایرنا- معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه امکان استفاده از بازیکن جدید برای فینال لیگ قهرمانان آسیا وجود ندارد، گفت: با «رضا قوچان‌نژاد» مذاکره مستقیم نداشتیم و جذب او شرایط خاصی دارد.

به گزارش ایرنا، «ابراهیم شکوری» روز سه‌شنبه در گفت وگویی اعلام کرد: روز پنج‌شنبه جلسه استیناف برگزار شد و بلافاصله نیز محرومیت بازیکن پرسپولیس تایید شد اما باشگاه درخواست رای تفصیلی «عیسی آل‌کثیر» به AFC را داد و این نهاد بین‌المللی ورزش نیز با آن موفقت کرده است. در چند روز آینده رای به دست ما خواهد رسید و با یک تیم مجرب حقوقی که قرار است در باشگاه مستقر شود روی آن کار خواهیم کرد و دفاعیه خود را به دادگاه عالی ورزش خواهیم فرستاد.

او با بیان اینکه کار سختی است اما مدیران پرسپولیس به بخشش این بازیکن امیدوار هستند گفت: آل کثیر از این حرکت منظوری نداشت اما یک سری قوانین بین‌المللی وجود دارد که کار را سخت کرده است. امیدوارم همه کمک کنند تا پرسپولیس در این تک بازی موفق شود و افتخاری بزرگ برای فوتبال ایران به ارمغان آورد.  

برای فینال آسیا نمی‌توانیم بازیکن جذب کنیم

معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس با اشاره به محرومان این تیم در فینال لیگ قهرمانان آسیا افزود: پرسپولیس نمی‌تواند برای فینال لیگ قهرمانان بازیکن جدید جذب کند و باید با ترکیب کنونی به میدان برویم. تنها یک بازیکن (شجاع خلیل‌زاده)  از ما جدا شده است و ما برای ۲ محروم خود (وحید امیری و احسان پهلوان) اقداماتی انجام دادیم که امیدوارم مثمر ثمر باشد.  

شکوری با اشاره به باز بودن پنجره نقل و انتقالات تیم‌های شرق آسیا نیز تصریح کرد: به خاطر فصل فوتبالی آن کشورها هنوز آنان می‌توانند که بازیکن استخدام کنند و این مربوط به امسال نیست بلکه در فصول گذشته هم وجود داشته است.

معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس در خصوص تقویت سرخپوشان برای ادامه مسابقات لیگ برتر خاطرنشان کرد: صحبت‌های زیادی در مورد اسامی مطرح می‌شود اما مسائل مربوط به جذب یا خروج بازیکن از فهرست را با نظر کادر فنی انجام خواهد گرفت. تلاش خواهیم کرد با توجه به فهرستی که سرمربی تیم از بازیکنان مد نظرش در اختیار باشگاه قرار خواهد داد، کار نقل و انتقالات را به بهترین شکل انجام دهیم.

با قوچان‌نژاد مذاکره مستقیم نداشتیم

وی در خصوص جذب «رضا قوچان‌نژاد» تصریح کرد: با این بازیکن مذاکره مستقیم نداشتیم اما منتظر هستیم تا ببینیم چه اتفاقی رخ خواهد داد. قوچان‌نژاد در ایران نیست و از طرفی او تحت قرارداد یک باشگاه دیگر است و شرایط زندگی خاصی هم دارد. با این حال تلاش می‌کنیم هر بازیکنی که کادر فنی صلاح بداند را جذب کنیم.

شکوری ادامه داد: در حال بررسی هستیم تا ببینیم چه بازیکنانی آزاد هستند و می‌توانند به ما کمک کنند. در این مقطع نمی‌توانیم بازیکن خارجی بگیریم و فهرست تیم هم تکمیل است با این وجود پرسپولیس نیاز به تقویت دارد و باید برای این کار با نظر کادر فنی پیش می‌رویم.  البته باید در نظر داشت که تیم خوبی داریم و توانسته قهرمان غرب آسیا شود.

موجودی ۷ میلیون تومانی باشگاه

معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس در خصوص اینکه گفته می‌شود در حساب باشگاه پرسپولیس تنها ۷ میلیون موجودی است، خاطرنشان کرد: مبلغ ۷ میلیون شاید چندان دقیق نباشد اما متاسفانه همین حدود موجودی در حساب باشگاه است.

مشکلات مالی را کتمان نمی‌کنم

وی افزود: اقدامات خوبی برای درآمدزایی صورت گرفته و از طرفی طلب برانکو و بسیاری از طلبکاران قبلی نیز پرداخت شده است و در حساب باشگاه موجودی ناچیزی است. مشکلات مالی داریم و نمی‌توانیم آن را کتمان کنیم اما پرسپولیس یک باشگاه هوادار محور است و قدرتش به هواداران است و در این خصوص در آسیا حرف اول را می‌زند و چندین بار AFC از ما به خاطر هواداران تقدیر کرده است. این تیم در چهار سال گذشته قهرمان لیگ ایران بوده و ۲ بار به فینال آسیا راه یافته است. پرسپولیس در سال‌های اخیر همواره با مشکلات مالی مواجه بوده است اما تلاش می‌کنیم آن را حل کنیم.

شکوی یادورآور شد: تلاش می‌کنم ارتباط بین کادر فنی و باشگاه به بهترین شکل برقرار و مشکلات به حداقل برسد. باید قبول کنیم نیاز به زمان است و حدود ۱۰ روز است که به باشگاه آمده‌ایم. باور کنید مشکلات عدیده و پرونده‌های مختلف به حدی است که به ذهن هیچکس نمی‌رسد. از طرفی هر روز پرونده‌های جدید و مشکلات جدیدی سر راه ما قرار می‌گیرد اما باید کار را پیش ببریم و هیچ جای بهانه‌جویی نیست. هواداران از ما توقع دارند.

حساس‌ترین برهه تاریخی پرسپولیس 

وی تاکید کرد: شاید در حساس‌ترین برهه تاریخ پرسپولیس باشیم و با شرایط سختی که داریم باید بتوانیم قهرمان آسیا شویم و دل یک ملت را شاد کنیم. به نظر من باید همه ارگان‌ها پای کار بیایند، چرا که بحث ملی است. اینکه بقیه باشگاه‌ها راحت بازیکن جذب می‌کنند که آن هم به این دلیل است که شرایط و فشردگی کار را نداشتند و بازیکنان آنها دیده نشدند که بخواهند ترانسفر شوند. شاید ۴، ۵ نفر از بهترین بازیکنان پرسپولیس جدا شدند که دلیل عملکرد خوب در این مقطع است و سبب شد بیشترین انتقال را تیم ما داشته باشد.

شفاف‌سازی در خصوص پاداش لیگ قهرمانان

معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس در خصوص اینکه تکلیف پاداش حضور پرسپولیس در  فینال لیگ قهرمانان آسیا در سال  ۲۰۱۸ چه شد؟ گفت: فعلا در حال بررسی هستیم تا ببینیم چه پیش می‌آید. به طور حتم در چند روز آینده در این باره گزارش می‌دهیم تا شفاف‌سازی صورت گیرد.

وی همچنین در مورد پاداش صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا در فصل جاری نیز اظهار داشت: تا امروز امکان گرفتن پول وجود نداشت. البته در بهترین حالت اگر تحریم‌ها هم وجود نداشته باشد، یک ماه بعد از فینال می‌توانیم پول را بیاوریم. سعی می‌کنیم شفاف و با صداقت کار کنیم و مردم این را خواهند دید.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha