۱۲ هزار بازرسی از واحدهای صنفی گچساران انجام شد

گچساران -ایرنا- رئیس اداره نظارت و بازرسی بر اصناف گچساران گفت: ۱۲ هزار مورد بازرسی امسال بر نحوه عملکرد اصناف از جمله رعایت پروتکل‌های بهداشتی و شناسایی اصناف متخلف انجام شد.

حبیب گرجی پور روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: از این میزان بازرسی ها چهار هزارو ۵۰۰ مورد در ۲ هفته گذشته در زمینه اجرای طرح محدودیت‌های ناشی از کرونا در بازار این شهرستان انجام شد.

 وی بیان کرد: ۲۰ بازرس و کارشناس در قالب پنج گروه برای نظارت بر اعمال محدودیت‌های ناشی از کرونا در بازار شهرستان فعالیت می کنند.

گرجی پور اظهار داشت: بازرسان روزانه در ۲ نوبت صبح و عصر بر نحوه عملکرد اصناف از جمله رعایت پروتکل‌های بهداشتی، شناسایی اصناف متخلف و تذکر در خصوص رعایت مصوبات ستاد مقابله با کرونا فعالیت دارند.

وی ادامه داد: پس از شناسایی  واحدهای متخلف در ابتدا به آنها تذکر و اخطار داده می‌شود اما چنانچه این مساله تکرار شود،  پس از تشکیل پرونده به تعزیرات حکومتی معرفی می‌شود.

گرجی پور گفت: همچنین تاکنون بیش از ۲ هزار تذکر و اخطار کتبی به واحدهای صنفی بی‌توجه به رعایت پروتکل‌های بهداشتی داده شده است.

وی بیان کرد: بیش از ۳۵ واحد متخلف در ۲ هفته گذشته در این شهرستان پلمب شد.

گرجی پور اظهار داشت: در این مدت بیش از ۶۵۰ مورد تماس تلفنی از طرف مردم با این ستاد انجام شده است.

گرجی پور ادامه داد: هم اکنون سامانه ۱۲۴ آماده دریافت شکایت ها و گزارش‌های مردمی در زمینه تخلف های عرضه کالا و خدمات است.

تعداد اتحادیه‌های صنفی شهرستان گچساران ۲۵ مورد است.
بیش از پنج هزارو ۵۰۰ واحد صنفی دارای پروانه کسب فعال در گچساران وجود دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =

سرخط اخبار استان‌ها