پنج مجموعه ورزشی در اراک مهر و موم شد

اراک - ایرنا - رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان اراک گفت: پنج مجموعه ورزشی این شهرستان به دلیل رعایت نکردن دستورالعمل‌های بهداشتی و بر اساس مصوبات ستاد کرونای استان مرکزی مهر و موم شدند.

«احسان فردوسی» روز سه‌شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: براساس دستورالعمل ستاد مدیریت بیماری کرونا استان مرکزی تمامی مجموعه‌های ورزشی به دلیل شیوع این بیماری تعطیل هستند و تا کنون بخشنامه جدیدی مبنی بر بازگشایی ورزشگاه‌ها به اداره ورزش و جوانان شهرستان اراک ابلاغ نشده است. 

وی اظهار داشت: ۱۲ تیم مشترک با نمایندگان اداره ورزش و جوانان، دانشگاه علوم پزشکی، پلیس اماکن و سازمان‌های مردم نهاد به صورت شبانه‌روزی فعالیت مجموعه‌های ورزشی را زیرنظر دارند و در صورت بازگشایی و تخطی از مصوبات ستاد مدیریت کرونا استان حتی مهروموم می‌شوند.

وی ادامه داد:همچنین در بازرسی‌های انجام شده بنر و برچسب تعطیلی مجموعه‌های ورزشی به دلیل شیوع ویروس کرونا در سردر ۱۰ ورزشگاه نصب شد. 

۲۴۰ مجموعه ورزشی در شهرستان اراک به ثبت رسیده که از این تعداد ۱۴۰ مورد در رشته‌ ورزشی بدنسازی و پرورش اندام فعالیت می‌کنند. 

مطابق آمار موجود، ۲۶ هزار و ۶۵۲ نفر  از شیوع ویروس کرونا تا کنون  در ۱۲ شهرستان استان به بیماری کووید 19  مبتلا شدند.

براساس اظهارات سیما سادات‌لاری سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی  ۶۹۲ هزار و ۹۴۹ نفر تا ۱۹ آبان ۹۹ در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۳۸ هزار و ۷۴۹ نفر رسیده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha