ورود به وادی رحمت تبریز ممنوع شد

تبریز- ایرنا- مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری تبریز اعلام کرد: در پی وخامت وضعیت شیوع کرونا و افزایش مرگ و میر ناشی از آن، تمام راه‌های دسترسی به وادی رحمت مسدود و ورود به این مجموعه ممنوع می‌شود.

فرخ جلالی روز دوشنبه در یک گفت و گوی خبری با اشاره به تصمیمات ستاد پیشگیری از کرونا در شهرداری تبریز، اظهار کرد: با توجه به حجم بالای اموات کرونایی و نیز ایجاد ازدحام ناشی از تشییع و تدفین، محدوده وادی رحمت یکی از کانون‌های خطرناک شیوع این بیماری به شمار می‌آید.

وی ادامه داد: به منظور ممانعت از ایجاد خطر برای شهروندان و پرسنل زحمتکش این مجموعه، از فردا ضمن ایجاد محدودیت‌های شدید، تمام راه‌های دسترسی به وادی رحمت مسدود می‌شود.

وی با اشاره به اینکه برای انجام تشریفات نماز میت، تشییع و تدفین، فقط بستگان درجه یک اموات اجازه حضور در وادی رحمت را خواهند داشت، تشریح کرد: برای هر متوفی، فقط سه خودرو حامل بستگان درجه یک آن مجاز به حضور در وادی رحمت هستند.

جلالی با تاکید بر اینکه تمام محدودیت‌های اعمال شده با هدف تامین سلامت شهروندان اتخاذ شده است، گفت: با هماهنگی دستگاه قضایی و همکاری نیروی انتظامی با هرگونه تجمع در وادی رحمت مقابله خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =

سرخط اخبار استان‌ها