همدلی بین گروهای جهادی موجب محرومیت زدایی می‌شود

خرم‌آباد - ایرنا - فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان گفت: اتحاد و همدلی بین گروه های جهادی موجب وحدت شده و بستر محرومیت زدایی در مناطق محروم را فراهم می‌کند.

سردار مرتضی کشکولی روز دوشنبه در جمع گروه های جهادی بسیج سازندگی لرستان اظهار داشت: افزایش هماهنگی بین گروه های جهادی بستر تقویت خدمت رسانی به مردم است.

وی افزود: گروه های جهادی میزبان در هر استان باید با وضعیت سنجی از منطقه نقشه راهی از محرومیت ها و نیازمندی های استان تهیه کنند.

وی گفت: وجود بانک اطلاعاتی در همه حوزه های عمران، بهداشت و درمان و فرهنگی می تواند گام مهم در ساماندهی فعالیت ها و اثر بخشی فعالیت های جهادی باشد.

سردار کشکولی ادامه داد: اتحاد و همدلی بین گروه های جهادی موجب وحدت شده و بستر محرومیت زدایی، هم افزایی و افزایش توان عمومی برای رفع مشکلات را فراهم می‌کند.

وی بیان کرد: ۲ هزار و ۲۰۰ گروه جهادی در استان فعالیت می‌کنند و هماهنگی و وحدت بین گروه های جهادی و سازماندهی امکانات برای مقابله بحران کرونا ضروری است.

 وی با اشاره به اینکه در سیل سال ۹۸ تعداد ۷۲۰ گروه های جهادی کمک رسانی کردند گفت: ۱۲ هزار و ۹۱ جهادگر از سراسر کشور در قالب گروه های مردمی و جهادی به یاری سیل زدگان استان آمدند.

وی همچنین با تجلیل از خدمات جهادی روحانیون در مقابله با بحران کرونا، افزود: با مشارکت روحانیون حتی یک کرونایی جان باخته هم بدون غسل و کفن دفن نشده است.

سردار کشکولی اضافه کرد: گروه های جهادی در خط مقدم مبارزه با توطئه های دشمنان قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =