تست آمادگی جسمانی داوران لیگ برتر فوتسال در رشت برگزار شد

رشت - ایرنا - تست آمادگی جسمانی داوران گیلانی حاضر در لیگ برتر فوتسال کشور در رشت برگزار شد.

مدیر روابط عمومی هیات فوتبال استان گیلان دوشنبه شب در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این تست آمادگی جسمانی در بخش های تئوری و عملی و با حضور  چهار داور گیلانی حاضر در رقابت های لیگ برتر فوتسال توسط فریدون اصفهانیان رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال در ورزشگاه سردارجنگل رشت برگزار شد.

علیرضا وهابی افزود: سیدسجاد فتحی، مسعود شفیعی، وحید سکوتی و میلاد خانجانی داوران گیلانی حاضر در تست لیگ برتر فوتسال کشور بودند که امیدواریم هر چهار داور این تست را با موفقیت پشت سر گذاشته و رقابت های لیگ برتر فوتسال کشور را قضاوت کنند.

وی بیان کرد: این آزمون با همکاری مسعود فلاح مسئول کمیته داوران هیات فوتبال گیلان و سایر مسئولان کمیته داوران این هیات برگزار و در پایان نتایج این آزمون توسط ممتحن به فدراسیون فوتبال ارسال و نتایج آن نیز اعلام می شود.

مدیر روابط عمومی هیات فوتبال استان گیلان خاطرنشان کرد: بنا به تصمیم فدراسیون فوتبال و به دلیل شیوع کرونا  تست آمادگی جسمانی پیش فصل داوران لیگ برتر فوتسال به صورت استانی و با نظارت ممتحن اعزامی فدراسیون فوتبال به استان ها انجام می شود که در این راستا نیز این تست در گیلان انجام شد.

وهابی تصریح کرد: خوشبختانه داوران استان گیلان در رقابت های مختلف فوتبال،  فوتسال و فوتبال ساحلی حضور چشمگیر و فعالی دارند و هرساله تعدادی از آنان در رقابت های لیگ برتر قضاوت می کنند که امید است در مسابقات فصل جاری فوتبال،  فوتسال و فوتبال ساحلی نیز در هر دو بخش بانوان و آقایان، داوران گیلانی حضور گسترده ای داشته باشند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =