نبی: با حمایت همه ارکان ورزش، تیم ملی برای کسب نتیجه قدم بر می‌دارد

تهران- ایرنا- دبیرکل فدراسیون فوتبال تاکید کرد که تیم ملی با حمایت تمامی ارکان ورزش برای کسب بهترین نتیجه قدم برمی‌دارد.

به گزارش ایرنا، کاروان تیم ملی فوتبال ایران که بامداد امروز(دوشنبه) وارد شهر استانبول شد، در ضیافت نهار سفارت ایران در ترکیه شرکت کرد.

مهدی محمد نبی،دبیرکل فدراسیون ضمن تقدیر و تشکر از استقبال و برگزاری ضیافت نهار توسط سفارت ایران در ترکیه در سخنانی کوتاه گفت: تیم ملی فوتبال از اهمیت بسیار زیادی در بین مردم عزیز کشومان برخوردار است و بازیکنان ملی‌پوش نیز جایگاه خاصی در میان فوتبالدوستان جوان دارند.

وی در ادامه افزود: اقدامات بسیار خوبی را با توجه به شرایط سخت حاصل از شیوع ویروس کرونا برای تیم ملی درنظر گرفتیم و در تلاشیم که با ادامه این روند و حمایت‌ همه ارکان ورزش و همچنین سایر مسوولان به مانند مدیران ورزش دوست سفارت کشورمان در ترکیه که امروز میزبانی تیم ملی کشور را برعهده داشتند، برای کسب نتایج لازم در مسابقات باقی مانده از مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قدم برداریم.

وی ادامه داد: به نمایندگی از تیم ملی از همراهی دوستان عزیزمان در سفارت کمال سپاس را دارم و برای آنها تداوم توفیق را از درگاه الهی خواهانم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =