تاکید ایران و قطر بر توسعه روابط همه جانبه

تهران - ایرنا - وزیر نیروی جمهوری اسلامی ایران در دیدار با امیر قطر، با تحویل پیام کتبی رئیس جمهوری اسلامی ایران به وی، بر توسعه همه‌جانبه روابط دو کشور تاکید کرد.

به‌گزارش ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو، "رضا اردکانیان" وزیر نیرو و رئیس کمیسیون همکاری اقتصادی مشترک ایران و قطر امروز _ دوشنبه _ با شیخ تمیم بن حمد بن خلیفه آل ثانی امیر قطر دیدار کرد.

در این دیدار متن پیام کتبی دکتر حسن روحانی، رییس جمهوری اسلامی ایران به امیر قطر تقدیم شد.  

در این پیام، رییس‌جمهوری اسلامی ایران با اشاره به توافق‌های قبلی دو کشور به ویژه در دیدار سال گذشته امیر قطر از تهران بر آمادگی کشورمان جهت اجرایی کردن همه توافق‌ها تاکید کرده است.  

اردکانیان، وزیر نیرو در این دیدار از کمک های دارویی دولت قطر در جریان مقابله با شیوع ویروس کرونا (کووید – ۱۹) تشکر و قدردانی کرد.  

امیر قطر نیز در این دیدار با تشکر از پیام رییس‌جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: ایران را شریک راهبردی خود می دانیم و همکاری بین قطر و جمهوری اسلامی ایران برای ما از اهمیت بالایی برخوردار است؛ امیدواریم هرساله روابط دو کشور بیش از پیش گسترش یابد.  

رضا اردکانیان، وزیر نیرو در ادامه این سفر با وزرای تجارت و صنعت، وزیر مشاور در امور انرژی و رئیس شرکت آب و برق و همچنین روسای سازمان سرمایه گذاری قطر و اتاق بازرگانی و بخش خصوصی علاقمند به روابط اقتصادی دو کشور دیدار خواهد کرد

به گزارش ایرنا، رییس کمیسیون همکاری‌های مشترک اقتصادی ایران و قطر برای تسلیم پیام ریاست جمهوری اسلامی ایران به امیر قطر صبح امروز دوشنبه وارد دوحه شد ...

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =