آمار بستری‌شدگان کرونا در کرمانشاه به هزار و ۲۰۱ نفر رسید

کرمانشاه- ایرنا- رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به اینکه در شبانه‌روز گذشته ۱۴۳ مورد بیمار مثبت بستری و ۳۵۰ بیمار مثبت سرپایی در استان شناسایی شدند، گفت: هم اکنون هزار و ۲۰۱ بیمار کرونایی در مراکز درمانی بستری هستند.

«مهدی محمدی» روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا، همچنین تعداد موارد فوت با ابتلای قطعی در ۲۴ ساعت گذشته در استان را  ۱۳ نفر اعلام کرد و افزود: از این تعداد ۶ نفر در شهرستان کرمانشاه، چهار نفر در شهرستان پاوه، ۲ نفر شهرستان روانسر و یک نفر در شهرستان صحنه جان خود را از دست دادند. 

به گفته او، از ابتدای اپیدمی تاکنون در مجموع ۹۸۱ نفر براثر ابتلای قطعی به کرونا جان خود را از دست دادند. 

رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در ادامه گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۲۹۱ بیمار جدید با علایم بیماری کرونا در استان بستری و ۲۷۹ نفر از بیمارستان پس از بهبودی ترخیص شدند.

محمدی افزود: از ابتدای اپیدمی تاکنون ۱۹ هزار و ۵۵۵ بیمار با علایم بیماری کرونا در استان بستری و ۱۷ هزار و ۳۸۶ نفر نیز پس از بهبودی از بیمارستان ترخیص شدند.

 سخنگوی وزارت بهداشت از شناسایی ۱۰ هزار و ۴۶۳ بیمار جدید کووید۱۹ در کشور و فوت ۴۵۸ بیمار دیگر خبر داد.

سیما سادات لاری افزود: استان‌های تهران، اصفهان، قم، آذربایجان شرقی، خراسان جنوبی، سمنان، قزوین، لرستان، اردبیل، خوزستان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، گیلان، بوشهر، زنجان، ایلام، خراسان رضوی، مازندران، چهارمحال و بختیاری، البرز، آذربایجان غربی، مرکزی، کرمان، خراسان شمالی، همدان، یزد و کردستان در وضعیت قرمز قرار دارند.

او گفت: استان‌های هرمزگان، فارس، گلستان و سیستان و بلوچستان نیز در وضعیت نارنجی و زرد قرار دارند.

اخبار مرتبط