ثبت‌نام نوآموزان تهرانی در طرح ملی پوشش سراسری و رایگان پیش‌دبستانی آغاز شد

تهران-ایرنا-معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش شهر تهران با اشاره به آغاز ثبت‌نام نوآموزان در طرح ملی پوشش سراسری و رایگان پیش‌دبستانی گفت: آموزش آنان در شرایط شیوع کرونا از طریق فضای مجازی و شبکه "شاد" ارایه می‌شود.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران، سعید ربوشه اظهار داشت: اولیای نوآموزان پیش‌دبستانی می‌توانند با مراجعه به نزدیک‌ترین مدرسه دولتی ابتدایی محل سکونت خود، فرزند خود را ثبت‌نام کنند.
وی گفت: با توجه به شرایط ناشی از بیماری کرونا، آموزش‌های نوآموزان در این طرح ملی فقط از طریق فضای مجازی و شبکه "شاد" صورت می‌گیرد و برنامه مدرسه تلویزیونی ایران نیز آموزش‌های مناسبی را در اختیار نوآموزان فاقد دسترسی به شاد، قرار خواهد داد.
ربوشه، آموزش‌های رایگان و باکیفیت، ارائه گواهینامه معتبر پایان دوره پیش‌دبستانی برای ثبت‌نام در پایه اول، ثبت‌نام در نزدیک‌ترین مدرسه دولتی ابتدایی، بهره‌گیری از آموزش‌های مدرسه تلویزیونی ایران را از مزایای این طرح عنوان کرد.
براساس این گزارش، در این طرح ثبت‌نام نوآموزان پیش‌دبستانی پنج ساله (متولدین نیمه دوم ۹۳ و نیمه اول ۹۴) انجام می‌شود و کارشناس پیش‌دبستانی آموزش و پرورش شهر تهران با شماره تلفن ۸۸۹۷۹۵۰۸ آماده پاسخگویی به سوالات احتمالی اولیا خواهد بود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha