ورزشکار اهل آذربایجان‌غربی مدال برنز مسابقات کشوری "اوسیما" را کسب کرد

ارومیه- ایرنا- دبیر هیات کونگ‌فو و هنرهای رزمی آذربایجان‌غربی گفت: "مهدی همتی" رزمی‌کار اهل این استان، مدال برنز مسابقات کشوری رشته رزمی "اوسیما" را که به صورت مجازی برگزار شد، از آن خود کرد.

هاشم رضایی روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این رقابت‌ها به صورت مجازی برگزار شد و تیم آذربایجان‌غربی با تیمی ۶ نفره شامل مهدی همتی در بخش تونفا، امیرعلی رضایی در بخش نانچیکو و محمدجواد ولی‌زاده در بخش انعطاف در رده سنی نونهالان و علیسان رمضان‌زاده در بخش دوچوب، مبین رحیم‌پور در فرم ابداعی و حسین عبدالله‌زاده در بخش نانچیکو رده سنی نوجوانان حضور داشت.

وی اضافه کرد: ۲۴ مهرماه امسال مسابقات استانی گرامیداشت هفته تربیت‌بدنی و ورزش با حضور ۵۳ ورزشکار برگزار شد که برترین‌های این رقابت‌ها به‌عنوان نمایندگان استان در رقابت‌های کشوری انتخاب شدند و شهرهای میاندوآب، ماکو و ارومیه رتبه‌های اول تا سوم را کسب کردند.

مسابقات قهرمانی کشور اوسیما آقایان در ۲ رده سنی نونهالان و نوجوانان و با حضور ۳۰۰ بازیکن از ۱۶ استان به صورت مجازی برگزار شد و ورزشکاران استان‌های تهران، اصفهان، قزوین، یزد و فارس عناوین قهرمانی بخش‌های مختلف را کسب کردند.

رشته ورزشی اوسیما، سبکی از ورزش کونگ‌فو است که ورزشکاران در آن حرکات مربوط به دفاع شخصی را انجام می‌دهند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha