۱۹ آبان ۱۳۹۹،‏ ۱۸:۵۳
کد خبرنگار: 1180
کد خبر: 84104529
۱ نفر

برچسب‌ها

کشف و ضبط ۹۴۷ حلقه لاستیک احتکار شده در اهواز

اهواز-ایرنا- رییس سازمان صنعت معدن و تجارت خوزستان گفت: طی گشت مشترک که دیروز با حضور بازرسان این سازمان ، اطلاعات سپاه و اداره کل تعزیرات حکومتی استان انجام شد تعداد۹۴۷ حلقه لاستیک سبک و سنگین در اهواز کشف و ضبط شد.

امیرحسین نظری دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: محموله کشف شده از سهمیه دولتی متعلق به عموم است که در ۲ واحد مسکونی در شهرستان اهواز دپو شده و در سامانه جامع انبارها که مخصوص اعلام موجودی میباشد ثبت نشده بود.

وی گفت: پرونده مربوط به تخلف کشف شده به اداره کل تعزیرات حکومتی ارسال و لاستیک های کشف شده به کمک اداره کل راهداری به اداره املاک راهداری منتقل شد که پس از  صدور حکم به صورت حواله ای بین کامیون داران و خودرو داران توزیع می گردد

نظری با اشاره اینکه ارزش این تعداد لاستیک کشف شده بیش از ۲۰ میلیارد ریال است ادامه داد:  رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان خوزستان از مردم درخواست کرد که هرگونه تخلف گرانفروشی و یا احتکار را به سامانه ۱۲۴ اعلام نمایند.

رییس سازمان صمت استان ادامه داد: در این شرایط سخت اقتصادی برخی افراد با احتکار کالاهای مختلف باعث اختلال در بازار می شوند و زندگی را بر مردم سخت تر می کنند، سازمان صمت به جد با این افراد برخورد می کند.

در روزهای اخیر سازمان صمت استان با همراهی دستگاه های ناظر چندین انبار احتکار لاستیک سبک و سنگین را کشف و به اداره تعزیرات حکومتی معرفی کردند.

از پارسال توزیع لاستیک در بازار به صورت سامانه ای و از سوی تعدادی از عاملان مشخص انجام می شود تا بر توزیع لاستیک نظارت بیشتری انجام شود و دست دلالان از این کالا حذف شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =