۱۹ آبان ۱۳۹۹،‏ ۲۰:۰۰
کد خبرنگار: 2212
کد خبر: 84104431
۰ نفر

برچسب‌ها

چند خبر کوتاه از کهگیلویه و بویراحمد

یاسوج- ایرنا- معاون بهداشت و درمان فرماندهی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد از فراخوان ویژه استخدام و بورسیه دانشجویان پزشکی در کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.

محمد مهدی شفیعی در بیان جزئیات این خبر اظهار داشت: نیروی انتظامی در نظر دارد دانشجویان پزشکی عمومی داروساز و دندانپزشک را که علاقمند به خدمت در ناجا هستند بورسیه کند.

 وی افزود: دانشجویان علاقمند در روزهای اداری با مراجعه به درمانگاه امیرالمومنین( ع) -واحد درمان -واقع در شهر یاسوج- گلستان ۱۲ در این طرح ثبت نام کنند.

معاون بهداشت و درمان  فرماندهی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد خاطر نشان کرد: تنها دانشجویان رشته های پزشک عمومی، پزشک متخصص، داروساز و دندانپزشکی جهت بورسیه و ثبت نام به واحد درمان معاونت بهداد انتظامی استان مراجعه کنند.

گاز برخی مناطق یاسوج قطع می شود

به گزارش ایرنا و به نقل از روابط عمومی شرکت گاز در اطلاعیه ای به مردم این شهر اعلام کرده است که گاز بلوار ارم( کلیه فرعی های منشعب از آن) جهت تعمیرات شبکه گازرسانی از ساعت هشت صبح روز سه شنبه مورخ بیستم آبان ماه به مدت ۱۰ ساعت قطع خواهد شد.

خواهشمند است در طول مدت قطع گاز از دستکاری تجهیزات گازرسانی جدا خودداری نمایند و ضمن پیش بینی تمهیدات لازم شیر گاز بعد از کنتور منزل خود را بسته نگه دارند و تا وصل مجدد گاز توسط مامورین این شرکت از دستکاری سیستم های گازرسانی خودداری فرمایند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۱۹۴ تماس حاصل فرمایند.


محکومیت 950 میلیونی یک شرکت تولیدی بتن به دلیل گرانفروشی در یاسوج

مدیرکل تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد گفت: پس از تهیه حسب گزارش واصله  در مورد گرانفروشی و عدم عرضه قیمت نرخ مصوب یک شرکت تولیدی بتن ، پرونده ای تشکیل و هم در شعبه بدوی و تجدیدنظر مورد بررسی قرار گرفت.

وی افزود: شعبه مذکور پس از مداقه در کلیه اوراق و محتویات پرونده و قرائن نهایتا پس از احراز تخلف، شرکت تولیدی مصالح ساختمانی را به جزای نقدی به مبلغ نهصدو پنجاه میلیون ریال در حق صندوق دولت محکوم کرد، رای صادره قطعی است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =