جلسات ستاد کرونا خراسان جنوبی در صورت لزوم روزانه برگزار می‌شود

بیرجند - ایرنا - استاندار خراسان جنوبی گفت: از این پس جلسات ستاد استانی کرونا در صورت ضرورت به طور روزانه و با هدف بررسی همه عوامل دخیل در افزایش میزان شیوع کرونا در استان برگزار می‌شود.

حمید ملانوری روز دوشنبه در بازدید از بیمارستان ولیعصر (عج) بیرجند افزود: آمادگی کامل برای برگزاری جلسه ستاد کرونا به صورت روزانه را داریم.

وی ضمن خداقوت به کادر درمان بیمارستان ولیعصر بیرجند که از ابتدای شیوع کرونا بیمارستان اصلی پذیرش و بستری بیماران کرونایی در مرکز استان بوده است، با پزشکان، پرستاران و کارکنان این مرکز دیدار و گفت و گو کرد.

استاندار خراسان جنوبی گفت: بازدید امروز به منظور بررسی وضعیت موجود بیمارستان و نحوه خدمات‌دهی به بیماران انجام شد.

وی با مطلوب خواندن نحوه خدمات‌دهی به بیماران، تصریح کرد: ما برای پیگیری امکانات و تجهیزات مورد نیاز در راستای رفاه مردم اعلام آمادگی می‌کنیم.

ملانوری با اشاره به وضعیت نامطلوب و سیر صعودی آمار مبتلایان به کرونا در استان خراسان جنوبی متذکر شد: برای مهار این شرایط و رسیدن به وضعیت سفید باید همه حوزه‌ها با تمام توان به صورت جهادی وارد میدان شوند.

وی تاکید کرد: حفظ سلامت مردم وظیفه همه ماست و در این راه نباید از هیچ تلاشی فروگذار کنیم.

رییس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند نیز در این بازدید به تشریح شرایط موجود پرداخت و از تهیه دستگاه اکسیژن ساز جدید خبر داد که بتازگی به استان حمل و تحویل شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =