مرغ برای مصرف‌کننده هر کیلوگرم ۲۰ هزار و ۴۰۰ تومان

تهران- ایرنا- معاون دفتر برنامه‌ریزی تامین، توزیع و تنظیم بازار وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: قیمت گوشت مرغ، هر کیلوگرم برای مصرف کننده ۲۰ هزار ۴۰۰ تومان تعیین شده و در صورت گرانفروشی با متخلفان برخورد می‌شود.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا به نقل از وزارت صنعت،  معدن و تجارت، سعید صارمی با بیان اینکه تعیین قیمت مرغ با پیشنهاد وزارت جهاد کشاورزی، در ستاد تنظیم بازار کشور انجام شده است، تصریح کرد: تمام عرضه کنندگان گوشت مرغ باید قیمت مصوب را رعایت کنند و در غیر این صورت ضمن تشکیل پرونده تخلف صنفی موارد به مراجع رسیدگی‌کننده همچون تعزیرات حکومتی ارسال می‌شود.

صارمی تصریح کرد: همچنین دستورالعمل رعایت قیمت، طرح برخورد با متخلفان و گرانفروشی  از سوی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان تهیه و به سازمان های صنعت، معدن وتجارت استان ها ابلاغ شده است.
معاون دفتر برنامه‌ریزی تامین توزیع و تنظیم بازار وزارت صنعت، معدن و تجارت، گفت: با توجه به تدابیر اتخاذ شده در ارتباط با تخصیص و تامین ارز مورد نیاز برای واردات نهاده های دامی در این بخش دیگر مشکلی وجود نخواهد داشت و امیدواریم روند تولید و تنظیم قیمت این کالا در بازار شکل منطقی بگیرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =