راه‌یافتگان مرحله نهایی بخش آوایی جشنواره هدهد مشخص شدند

تهران- ایرنا- پس از اعلام اسامی برگزیدگان مرحله دانشگاهی و کشوری بخش آوایی بیست‌وپنجمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت، اسامی راه یافتگان به مرحله نهایی این بخش اعلام شد.

به گزارش روز دوشنبه معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، راه یافتگان به مرحله نهایی بخش آوایی جشنواره هدهد تا ۲۵ آبان ماه جاری فرصت دارند در رشته‌های مختلف این بخش، آثار خود را بر اساس شاخص‌های اعلام شده در آیین نامه جشنواره ارسال کنند.

دانشگاه‌های علوم پزشکی نیز تا ۲۸ آبان ماه جاری فرصت دارند تا آثار دریافتی از شرکت‌کنندگان بخش آوایی در مرحله فینال را به دبیرخانه مرکزی جشنواره قرانی هدهد ارسال کنند.

افراد راه یافته در رشته‌های حفظ ۵ جزء، حفظ ۱۰ جزء، حفظ ۲۰ جزء و حفظ کل قرآن کریم اعم از برادران و خواهران، علاوه بر ارایه فایل ضبط شده‌ تلاوت ترتیل خود، در بازه زمانی ۲۷ تا ۲۹ آبان ماه آماده پاسخگویی به سوالات داور صحت حفظ به صورت تماس صوتی و تصویری باشند.

به همین منظور لازم است شرکت کنندگان نسبت به نصب برنامه واتساپ و تهیه اینترنت پر سرعت در ایام مذکور اقدام کنند و شماره خطی را که برای این موضوع در نظر گرفته‌اند، هم زمان با ارایه فایل ترتیل به دبیرخانه جشنواره در دانشگاه اعلام کنند.

افراد راه یافته در سایر رشته‌های بخش آوایی اعم از دعا و مناجات خوانی، ترجمه خوانی، آیین سخنوری و اذان نیز لازم است همان قطعه قبلی را که در آیین نامه تصریح شده است، مجدداً قرائت کنند و فایل ضبط شده‌ تلاوت خود را فقط با فرمت MP۴ حداکثر تا تاریخ ۲۵ آبان ماه جاری به مسؤول دبیرخانه جشنواره در دانشگاه مربوطه تحویل دهند.

در مورد گروه‌های تواشیح و همخوانی نیز با توجه به کم بودن تعداد گروه‌های شرکت کننده، بر اساس سی دی های واصل شده قبلی داوری‌ها به صورت یک مرحله‌ای انجام شد که نتایج آن متعاقباً اعلام خواهد شد.

دبیرخانه جشنواره در دانشگاه بعد از اخذ فایل‌های شرکت کنندگان و بررسی کیفیت و فرمت فایل‌ها، آثار اخذ شده را حداکثر تا تاریخ ۲۸ آبان‌ماه ۹۹، در قالب فلش به مسؤول بخش آوایی جشنواره در محل وزارت بهداشت به نشانی شهرک غرب، خیابان ایوانک شرقی، وزارت بهداشت، بلوک A، طبقه چهارم، مرکز قرآن و عترت تحویل دهند.

بدیهی است به آثاری که با فرمت اعلام شده ضبط نشده باشند و آثاری که پس از مهلت در نظر گرفته شده واصل شوند ترتیب اثر داده نخواهد شد.

افراد راه یافته به مرحله نهایی بخش آوایی جشنواره، مطابق آیین نامه اجرایی بیست و پنجمین جشنواره قرآنی هدهد دانشگاهیان، ۸۰ درصد امتیاز را در رشته خود کسب کرده اند.

همچنین سایر افرادی که به مرحله نهایی راه نیافته‌اند در صورت اعتراض به نتایج اعلام شده، می‌توانند مطابق آیین نامه حداکثر ظرف ۵ روز پس از ارسال این نامه، اعتراض خود را با ذکر دلایل متقن از طریق دانشگاه به مسؤول بخش آوایی جشنواره ارایه کنند.

این جشنواره در بخش های آوایی، معارفی، پژوهشی، فناوری، ادبی، هنری، ویژه یادواره شهید سلیمانی برگزار می شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =