بهره برداری از طرح‌های برقی ره‌آوردی برای دو استان جنوبی کشور

تهران - ایرنا - بیست و هشتمین پویش #هرهفته_الف_ب_ایران، بهره برداری از پنج پروژه برقرسانی دراستان های فارس و بوشهر را برای مردم این دواستان جنوبی کشور به ارمغان خواهد آورد.

پویش #هرهفته_الف_ب_ایران فردا (سه شنبه) بیستم آبان ماه به هفته بیست و هشتم خود می رسد و در این میان بهره برداری از پنج پروژه برقرسانی دراستان های فارس و بوشهر را برای مردم این دواستان جنوبی کشور به ارمغان خواهد آورد.

براساس گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو، روز سه‌شنبه با حضور همایون حائری معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی، افزایش ظرفیت چهار پست برق و اجرای طرح سیم محافظ حاوی فیبر نوری در دو استان جنوبی کشور به بهره‌برداری خواهند رسید.
 افزایش ظرفیت پست‌های "شهروزشهر" و" ۱۳۲ کیلوولت عماده در لار" از جمله پروژه‌هایی است که همزمان با هفته بیست و هشتم پویش، بهره‌برداری از آن آغاز خواهد شد.
همچنین افزایش ظرفیت پست بوشیگان در کازرون و پست سیار ۱۳۲.۲۰ کیلوولت بردخون ازدیگر پروژه های پست برق است که به منظور تامین بار شبکه و بهبود کیفیت برق منطقه به اجرا در آمده است.
 پروژه خرید و اجرای سیم محافظ حاوی فیبر نوری جهت خط  دهنو- فیروزآباد به طول ۸۰ کیلومتر نیز پنجمین پروژه‌ای است که همزمان با هفته بیست و هشتم پویش #هرهفته_الف_ب_ایران به بهره‌برداری خواهد رسید.
این پروژه ها به منظور تامین بار منطقه و بهبود کیفیت برق، کاهش خاموشی‌ها، تقویت شبکه انتقال و پایدار سازی تامین برق مشترکان، با سرمایه‌گذاری در حدود ۸۶ میلیارد تومان انجام و به مرحله بهره‌برداری رسیده است.

به گزارش ایرنا، وزیر نیرو در آئین افتتاح پروژه‌های بیست و ششمین هفته پویش #هرهفته_الف_ب_ایران از بهره‌برداری از ۱۲۴ پروژه امسال درقالب پویش #هرهفته_الف_ب_ایران تاکنون خبرداد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =