کشف ۲۵ میلیارد ریالی کالای قاچاق در محدوده بازار تهران

تهران-ایرنا- رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران از کشف محموله‌ای به ارزش ۲۵ میلیارد ریال پارچه قاچاق در محدوده بازار پایتخت و دستگیری ۳ متهم در این ارتباط خبر داد.

به گزارش ایرنا از اعلام پلیس تهران بزرگ، سرهنگ «علی ولی‌پور گودرزی» روز دوشنبه در تشریح این خبر، گفت: روز گذشته خبری مبنی بر اینکه در انباری در حوالی خیابان مولوی مقدار فراوانی کالای قاچاق دپو و جمع آوری شده به دست رسید و بررسی موضوع در اختیار تیمی از کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی قرار گرفت.

وی گفت: تیمی از ماموران پلیس امنیت عمومی به نشانی اعلامی اعزام و مشاهده کردند که یک دستگاه وانت نیسان در حال تخلیه کالای پارچه به داخل انباری و دو نفر نیز در حال تحویل پارچه‌ها هستند و مقدار فراوانی پارچه نیز در محل انباری موجود است.

این مقام انتظامی عنوان کرد: با هماهنگی های قضائی، تیم اعزامی به بررسی موضوع پرداختند و مشخص شد پارچه‌های دپو شده در انبار فاقد مجوز و مدارک گمرکی است که در بررسی های بیشتر ۶۳۲ رول پارچه قاچاق کشف شد.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران گفت: تمام اموال مکشوفه به سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی تهران تحویل داده شد و ۳ متهم این پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =