فرماندار دیلم: خیران در کمک به بخش سلامت این شهرستان پیشتاز هستند

گناوه - ایرنا - فرماندار دیلم استان بوشهر گفت: خیران سلامت همواره در کمک به حوزه درمان پیشگام بوده‌ و منشا خدمات شایان و گسترده‌ای در زمینه احداث و خرید تجهیزات بیمارستان این شهرستان هستند.

به گزرش ایرنا، احمد دشتی روز دوشنبه در جریان بازدید از بیمارستان بقیه الاعظم (عج) شهرستان دیلم افزود: فرهنگ کار و فعالیت خیران حوزه سلامت در شهرستان دیلم نهادینه شده‌است و این قشر همواره در کمک به حوزه درمان پیشگام بوده‌اند.

وی اظهارداشت: نگاه ویژه خیران به حوزه سلامت و تکمیل بخش‌های عمده بیمارستان بقیه الله الااعظم (ع) به مسئولان انگیزه و روحیه کاری بیشتر می‌دهد.

دشتی گفت: باتوجه به ظرفیت‌های موجود و توسعه و تکمیل بخش های ویژه بیمارستان اعم از آی سی یو، ان ای سی یو و سی سی یو، این شهرستان می‌تواند به عنوان مرکز سانترال در شمال استان بوشهر قرار گیرد.
فرماندار دیلم ضمن قدردانی از نگاه ویژه مدیریت سازمان برنامه و بودجه استان به توسعه پروژه ‌ای شاخص این شهرستان افزود: در شرایط فعلی کشور و محدودیت‌های موجود، توجه این سازمان به شهرستان دیلم بسیار مطلوب بوده است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان بوشهر گفت: باتوجه به اینکه دیگر شهرستان‌های استان از ظرفیت‌های بیشتری در حوزه بهداشت و درمان به نسبت دیلم برخوردار هستند، اما اقدام‌های  نیکوکارانه خیران در حوزه سلامت  بسیار ارزشمند است.

علی درویشی افزود: برای تکمیل بخش‌های در حال تکمیل بیمارستان دیلم همکاری لازم  با مجموعه بهداشت و درمان صورت خواهد گرفت.

وی در باره  احداث پانسیون پزشکان در بیمارستان بقیه الله الاعظم دیلم بیان کرد: مدیریت بهداشت و درمان اولویت‌ها را مشخص کنند و این سازمان تا پایان سال جاری، بودجه برای  احداث آن اختصاص می‌دهد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر گفت: همکاری و مشارکت خیران در حوزه سلامت شهرستان دیلم تحسین برانگیز است و هرگاه پروژه‌ای مدنظر بوده بموقع مشارکت و شروع به فعالیت می‌کنند.

ایرج بیژنی افزود: بهره‌برداری از بخش توسعه یافته اطفال و بخش‌های سی سی یو و آی سی یو بیمارستان دیلم در اولویت کاری قرار دارد.

وی بیان کرد: دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برای تسریع در روند بهره‌برداری از بخش رادیولوژی دیجیتال و دستگاه سی تی اسکن تلاش خواهد کرد.

رئیس شبکه بهداشت ودرمان دیلم خواستار همکاری و مساعدت و توجه ویژه سازمان مدیریت برنامه و بودجه استان بوشهر به حوزه بهداشت و درمان شهرستان شد.

ایرج زنده بودی افزود: تسریع  در روند ایجاد تصفیه‌خانه فاضلاب بیمارستان، احداث پانسیون متخصصان و  راه‌اندازی مجموعه تصویربرداری بویژه سی تی اسکن و سایر تجهیزات این مجموعه در اولویت قرار دارد.
شهرستان دیلم در منتهی الیه شمالی استان بوشهر قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =