۲۳ آبان ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۳۷
کد خبرنگار: 1188
کد خبر: 84104163
۰ نفر

برچسب‌ها

 ۱۲ میلیارد ریال به ایتام خمین کمک شد

خمین - ایرنا - مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) خمین گفت: خیران زادگاه امام راحل امسال ۱۲ میلیارد ریال به ایتام زیر پوشش این نهاد حمایتی کمک کردند.

« جواد داودی» روز جمعه در گفت و گو با ایرنا افزود: هفت میلیارد و ۸۶۰ میلیون ریال از این کمک‌ها نقدی و بقیه به‌صورت غیر نقدی پرداخت شده است.
وی ادامه داد: یک‌هزار و ۲۵۸ حامی پشنیبانی از ایتام را بر عهده دارند و ۸۹۲ حامی نیز در این شهرستان  از فرزندان محسنین حمایت می‌کنند.
مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره)خمین اظهار داشت: ۱۶۰ خانوار در قالب طرح ایتام در خمین پشتیبانی می‌شوند و ۳۸۵ خانوار نیز زیر پوشش طرح محسنین ثبت نام شدند.
داودی، رابطان حامی یاب را  عامل مهمی در جذب افراد خیر برای پشتیبانی از فرزندان محسنین دانست و افزود: ۴۰ خانواده محسنین در خمین بدون حامی هستند.
وی گفت: براساس تفاهم‌نامه این نهاد با موسسات خیریه، نیازمندان شهرستان خمین فقط از یک مرکز خیریه و نهاد حمایتی کمک دریافت می کنند.
مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) خمین هدف از این تفاهم‌نامه را شناسایی نیازمندان واقعی و حمایت از تمام خانواده های نیازمند شهرستان بیان کرد.  
خمین واقع در نوار جنوبی استان مرکزی ۱۰۵ هزار نفر جمعیت دارد که پنج هزار و۱۰۱ خانوار مستمری بگیر با ۹ هزار و ۶۴۲ نفر زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها