۱۲ کیلومتر جاده روستایی در دهگلان آسفالت شد

سنندج - ایرنا - سرپرست اداره کل حمل و نقل جاده‌ای کردستان گفت: امسال در قالب طرح ابرار ۱۲ کیلومتر راه روستایی در شهرستان دهگلان با ۴۰ میلیارد ریال اعتبار آسفالت شد.

عطا ایرانمش روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این اقدام با هدف توسعه روستاها بعنوان یکی از اهداف دولت برای کاهش محرومیت در نقاط مختلف کشور انجام شده است.

وی با بیان اینکه اقدامات زیادی در این خصوص اجرایی شده که مهمترین آن طرح ابرار است، افزود: این طرح از سال گذشته برای مناطق محروم روستائی در حال اجرا است.
ایرانمنش اضافه کرد: طرح ابرار برای بهره مندی بیشتر خانواده‌های روستایی در جهت رشد، دسترسی بهتر به شهرها در حال انجام است،

وی یادآور شد: کارهای انجام شده در قالب طرح ملی ابرار در دهگلان قابل توجه است البته کارهای باقی‌مانده باید با سرعت بیشتری ادامه یابد.
سرپرست حمل و نقل جاده‌ای کردستان تاکید کرد: هم اکنون دهگلان با دارا بودن ۱۱۰ روستا، ۲۷۱ کیلومتر راه روستایی آسفالته دارد.

ایرانمش گفت: این شهرستان بیش از ۵۱۹ کیلومتر راه دارد که از این میزان حدود ۴۲۷ کیلومتر راه روستایی است.
طرح ابرار یکی از مهمترین پروژه های دولت تدبیر و امید برای زدودن غبار محرومیت از چهره روستاهاست که جلوگیری از مهاجرت روستاییان به شهرها از اهداف آن است.
شهرستان دهگلان در ۴۵ کیلومتری سنندج قرار دارد

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =