پروژه تبدیل شبکه سیمی به کابل خودنگهدار چابهار آغاز شد

اهدان- ایرنا- اجرای پروژه تبدیل ۵۰ کیلومتر شبکه فشار ضعیف سیمی به کابل خودنگهدار برق شهرستان چابهار امروز / دوشنبه / در مراسمی با حضور مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان، شهردار و معاون سیاسی و عمرانی فرمانداری این شهرستان آغاز شد.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق سیستان‌وبلوچستان در حاشیه این مراسم در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه بیش از ۱۰ کیلومتر تعویض شبکه در حجم اولیه این پروژه انجام خواهد شد اظهار داشت: ۴۰ کیلومتر باقی مانده این طرح تا پایان سالجاری انجام می شود.

خلیل عوض‌زاده افزود: اعتباری بالغ بر ۴۶ میلیارد ریال برای اجرای این پروژه در نظر گرفته شده است. 

وی با بیان اینکه ۲۷ کیلومتر شبکه سیمی شهرستان چابهار در یک سال اخیر به کابل خودنگهدار تبدیل شده است بیان کرد: با توجه به برنامه ریزی انجام شده تمام شبکه سیمی شهرستان چابهار در مدت ۲ سال به کابل خودنگهدار تبدیل خواهد شد.

وی تصریح کرد: با توجه به شرایط آب و هوایی شهرستان چابهار و فرسودگی شبکه های سیمی برق، این طرح نقش مهمی در پایداری شبکه و کاهش هزینه در این شهرستان خواهد داشت.

عوض‌زاده بیان کرد: افزایش قابلیت اطمینان شبکه، کاهش تلفات ، بهبود مبلمان شهری، کاهش خطرات برق گرفتگی، کاهش خاموشی و جلوگیری از سرقت شبکه های برق از دیگر نتایج مهم اجرای این طرح است.

به گزارش ایرنا، در این مراسم معاونان شرکت توزیع نیروی برق و مدیران امور توزیع برق دیسپاچینگ چابهار شرکت داشتند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =