قدردانی رییس ستاد کل نیروهای مسلح از خدمات رییس بنیاد شهید

تهران - ایرنا - سرلشگر پاسدار محمد باقری رییس ستاد کل نیروهای مسلح از حسن تدبیر و همت رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در اعمال مدیریت و اجرای بهینه امور در رفع مشکلات خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران قدردانی کرد.

به گزارش ایرنا از پایگاه خبری بنیاد شهید(ایثار)، سردار سرتیپ دوم پاسدار ابوالقاسم شریفی روز دوشنبه به نمایندگی از رییس ستاد کل نیروهای مسلح با حضور در شورای معاونین بنیاد شهید و امور ایثارگران لوح قدردانی سرلشگر پاسدار محمد باقری را به سعید اوحدی معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران تقدیم کرد.
سعید اوحدی رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در بیست و ششمین نشست شورای معاونین بنیاد شهید و امور ایثارگران که در سالن شهید رسول‌زاده برگزار شد با تشکر از پیام‌های رییس ستاد کل نیروهای مسلح و فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی بر حل مشکلات جامعه ایثارگری و خانواده‌های معظم شهدا تأکید کرد.
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به تمهیدات صورت گرفته برای حل مشکلات اقتصادی و معیشتی جامعه ایثارگران گفت: با اقدامات صورت گرفته شاهد افزایش سرمایه بانک دی بودیم و امیدوار هستیم که با تحولاتی که صورت گرفته و برنامه‌های خوبی که در حوزه اقتصادی انجام شده است شاهد افزایش ارزش دارایی‌های ایثارگران عزیز باشیم.
معاون رییس جمهوری با تأکید بر ضرورت اطلاع‌رسانی صحیح و به‌موقع به جامعه ایثارگری در فضای مجازی گفت: با توجه به شرایط شیوع بیماری کرونا دیدارهای مستقیم و حضوری با جامعه ایثارگری به دلیل ضرورت رعایت پروتکل‌های بهداشتی کاهش یافته است ولی باید به سؤالات جامعه ایثارگری در فضای مجازی پاسخ داد.
سردار شریفی نیز در این مراسم از تلاش‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران قدرانی کرد و گفت: بنیاد شهید و امور ایثارگران با روحیه و مدیریت جهادی توانسته است تلاش‌های خوبی در جهت حل مشکلات جامعه ایثارگری انجام دهد.
وی با تشکر و قدردانی از تلاش‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران خاطرنشان کرد: در ماه‌های اخیر شاهد کمترین دغدغه نسبت به مسائل جامعه ایثارگری بوده‌ایم که امیدواریم این تلاش‌های ارزشمند ادامه یابد.

در بخشی از متن لوح قدردانی سرلشکر پاسدار باقری که در حاشیه نشست شورای معاونین بنیاد شهید و امور ایثارگران قرائت شد، آمده است:‌ توفیق خدمت به نیکوترین و شایسته‌ترین خلق خداوند و نظام اسلامی فرصت گرانبها و پرافتخاری است که علاوه بر خشنودی مردم موجب رضایت پروردگار متعال خواهد بود و به یقین در این راستا کسانی موفق و سربلندند که بتوانند به خوبی از این فرصت و مسئولیت در طلب جلب رضایت خداوند در خدمت صادقانه و مؤثر به مردم نهایت استفاده را ببرند و قطعاً کار برای رضای خداوند متعال بدون اجر و پاداش نخواهد بود.
«بدین وسیله از حسن تدبیر و همت وثیق جنابعالی در اعمال مدیریت و اجرای بهینه امور در جهت رفع و حل مسائل و مشکلات خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران که یکی از برجسته‌ترین عرصه‌های خدمت‌گزاری به انسان‌های وارسته و الهی می‌باشد صمیمانه تقدیر و تشکر نموده و از درگاه پروردگار لم‌یزل، توفیقات روزافزون جنابعالی را در تحقق بخشیدن به منویات حکیمانه و مدبرانه فرمانده معظم کل قوا حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای (مدظله‌العالی) در ظل توجهات حضرت ولیعصر (عج) خواستارم.»
فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران نیز روز گذشته(یکشنبه) طی پیامی از تلاش‌های ارزشمند سعید اوحدی معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در راستای توجه و خدمت‌رسانی به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران قدردانی کرد.

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha