۱۹ آبان ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۲۶
کد خبرنگار: 911
کد خبر: 84104119
۰ نفر

برچسب‌ها

جاذبه‌های گردشگری قزوین به زبان چینی معرفی شدند

قزوین - ایرنا - جاذبه‌های شاخص گردشگری قزوین با هدف کمک به جذب گردشگران چینی، به زبان این کشور در سایت اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان معرفی شدند.

به گزارش ایرنا، معاون گردشگری و سرمایه‌گذاری اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و سرمایه‌گذاری قزوین روز دوشنبه با اعلام این خبر افزود: با توجه به افزایش ورود گردشگران چینی به استان قزوین طی سال‌های گذشته و انتخاب قزوین به عنوان یکی از مقاصد گردشگران چینی از سوی دفتر تبلیغات و بازاریابی گردشگری معاونت گردشگری و سرمایه‌گذاری کشور، اختصاص بخشی از سایت اطلاع‌رسانی اداره کل به معرفی جاذبه های گردشگری شاخص استان  به زبان چینی برای راهنمایی و آشنایی گردشگران چینی در دستور کار قرار گرفت.

نادر محمدی اظهار کرد: در همین راستا در سایت اطلاع‌رسانی اداره کل استان به آدرس www.qchto.ir در قسمت منوی international، بخشی با عنوان “راهنمای سفر به استان قزوین” به زبان چینی اضافه شده که موقعیت جغرافیایی، تاریخچه، آب و هوا، جمعیت، منابع انسانی، موقعیت اقتصادی، صنعتی و کشاورزی استان، ظرفیت‌های شهر قزوین و شهرستان‌های آبیک، بوئین‌زهرا، تاکستان، آوج و البرز و جاذبه‌های طبیعی، تاریخی و مذهبی شاخص در کنار سوغات و صنایع‌دستی استان به طور مختصر در این بخش معرفی شده است. 

وی افزود: در همین منو بخشی به عنوان “ایران” به زبان چینی وجود دارد که بازدیدکنندگان از سایت با دریافت لینک دانلود این بخش می‌توانند با جاذبه‌های گردشگری شاخص ایران با توضیحات چینی آشنا شوند.

معاون گردشگری و سرمایه‌گذاری استان قزوین خاطر نشان کرد: امیدواریم با مهار ویروس کرونا و بازگشت شرایط به حالت عادی بار دیگر شاهد حضور گردشگران خارجی و رونق گردشگری استان باشیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =