پرونده‌های گران فروشی در قزوین خارج از نوبت رسیدگی می‌شوند

قزوین - ایرنا - مدیرکل تعزیرات حکومتی قزوین گفت: پرونده‌های گران فروشی در استان خارج از نوبت و به شکل فوری مورد رسیدگی قرار می‌گیرند.

هوشنگ محمدی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص لزوم کنترل قیمت ها و برخورد با گران فروشی، گفت: شعبه ویژه ای برای رسیدگی به موارد گران فروشی در استان تشکیل شده است.

این مسوول خاطرنشان کرد: اداره کل تعزیرات حکومتی قزوین هیچ مماشاتی با متخلفان که برهم زننده نظم و آرامش و ثبات اقتصادی در جامعه هستند، نخواهد داشت.

مدیرکل تعزیرات حکومتی قزوین اظهار داشت: با تاکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامی در خصوص برخورد با گرانی کالاها، رسالت و وظیفه ما حساس تر از قبل شده و باید با هم افزایی و هماهنگی بین دستگاه های مسوول در راستای مقابله و مهار گرانی گام برداریم.

محمدی خاطرنشان کرد: با تاکید مقام معظم رهبری بر نقش سازمان تعزیرات حکومتی در هماهنگی با سایر نهادها و دستگاه ها برای مهار گرانی و افزایش قیمت های بی دلیل و بدون توجیه برخی کالاها، باری مضاعف برای خدمت رسانی به جامعه را بر دوش خود احساس می کنیم و به درخواست رهبر معظم انقلاب لبیک می گوییم.

این مسوول گفت: افزایش گشت های مشترک،پیگیری برای رفع خلاء های قانونی، رسیدگی فوری به شکایات، چابک سازی و هوشمندسازی فرایندها، مقابله با احتکار و اختفای کالاها با هدف مقابله با گران فروشی و قاچاق و توجه به حمایت از تولید را در اولویت کاری خود قرار داده ایم.

وی با تاکید بر اینکه قوانین مربوط به تعزیرات حکومتی باید بازدارندگی لازم را داشته باشند،اظهار داشت: در این بخش نیازمند اصلاح قوانین هستیم که امیدواریم این موضوع در دستور کار فوری مجلس قرار بگیرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =