جشنواره گردشگری مجازی خراسان رضوی برگزار می‌شود

مشهد- ایرنا- مدیر امور فرهنگی و روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی از برگزاری جشنواره گردشگری مجازی با هدف معرفی جاذبه های گردشگری استان خبر داد.

به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی امیر ضیائیان با اعلام این خبر افزود: این جشنواره در سه محور برای علاقه‌مندان حوزه گردشگری که عکس یا فیلم از این شهرستان های استان دارند برگزار می شود.
او ادامه داد: محور نخست این جشنواره معرفی جاذبه های گردشگری دو شهرستان گناباد و بینالود (طرقبه شاندیز) است.
مدیر امور فرهنگی و روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی گفت: محور دوم این جشنواره برگزاری مسابقه عکاسی و کلیپ های کوتاه برای شرکت‌کنندگان و علاقه‌مندان به جاذبه‌های گردشگری استان خراسان رضوی در فصل پاییز است.
ضیائیان افزود: شرکت‌کنندگان می‌توانند یادداشتهای کوتاه در خصوص مفاهیم گردشگری را صورت عمومی یا اختصاصی برای دو شهرستان گناباد و بینالود (طرقبه شاندیز) ارسال کنند.
وی ادامه داد: علاقه‌مندان برای شرکت در مسابقه، عکس‌ها و فیلمهای کوتاه خود را تا پنج آذر ماه امسال به شماره فضای مجازی ‭‭‭‭۰۹۰۲۰۰۷۹۷۵۷‬‬‬‬  ارسال کنند تا در قرعه کشی آثار برگزیده شرکت داده شوند.
او یادآورشد: این جشنواره را روابط عمومی شورای اسلامی استان خراسان رضوی با مشارکت روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری وصنایع دستی خراسان رضوی برگزار می کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =