۳۰۰ خانوار زیرپوشش کمیته امداد در سرپل‌ذهاب بیمه تامین اجتماعی شدند

قصرشیرین- ایرنا- رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) سرپل‌ذهاب گفت: امسال ۳۰۰ خانوار زیرپوشش این نهاد با پرداخت ۹۲۰ میلیون ریال حق بیمه از سوی کمیته امداد امام (ره) از مزایای بیمه تامین اجتماعی برخوردار شدند.

علی اکرم منصوری روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: کمیته امداد با پرداخت سرانه بیمه تامین اجتماعی مددجویان، گام بزرگی باهدف تامین آینده زندگی آن‌ها بر می‌دارد و خدمات شایانی در این خصوص به مددجویان ارایه می دهد.

رییس کمیته امداد امام (ره ) سرپل ذهاب گفت: مددجویان بهره‌مند از بیمه اجتماعی زنان سرپرست خانوار و مجریان طرح‌های اشتغال‌زای فعال هستند.
منصوری گفت: هدف از اجرای طرح بیمه اجتماعی مددجویان، تلاش در خصوص توانمندی و ارتقای سطح اعتماد به نفس، امید به آینده‌ای بهتر و حفظ منزلت اجتماعی آنان است که با ارایه خدمات بیمه تامین اجتماعی، مددجویان از مزایای بازنشستگی، ازکارافتادگی، فرانشیز درمانی و سایر موارد بهره‌مند می‌شوند.

سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه بیش از ۹۰ هزار تن جمعیت دارد که سه هزار و ۴۰۰ خانوار آن با جمعیت هشت هزار و ۷۶۴ تن، از خدمات کمیته امداد امام خمینی (ره) این شهرستان برخوردارند. 

سرخط اخبار استان‌ها