یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان اقلام معیشتی برای نیازمندان کازرون تهیه شد

شیراز- ایرنا- دومین مرحله رزمایش مواسات و همدلی نهضت تعاون و احسان در کازرون استان فارس برگزار و اقلام معیشتی برای نیازمندان این شهرستان به ارزش یک میلیاردو ۸۰۰ میلیون تومان تهیه شد.

به گزارش دریافتی دوشنبه ایرنا، فرمانده سپاه پاسداران کازرون در حاشیه برگزاری این رزمایش در حسنیه شهدای مسجد ملابرات کازرون گفت: در این مرحله  پنج هزار و ۸۰۰ بسته  معیشتی جمعا به مبلغ یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان جمع آوری شده که بین نیازمندان و افرادی که به دلیل کرونا دچار مشکلات معیشتی شدند توزیع خواهد شد.

سرهنگ غلامرضا توکل افزود:مرحله سوم این رزمایش پنجم آذر درسالروز فرمان امام راحل مبنی بر تاسیس بسیج مستضعفین در سطح گسترده تری در شهرستان کازرون برگزار می شود.

امام جمعه کازرون نیز به محور مسجد بودن این رزمایش اشاره کرد و گفت: هزینه تهیه بخشی از این بسته های معیشتی به همت جوانان عضو پایگاه های مقاومت بسیج مساجد در قرارگاه شهید خرسند جمع آوری شده است.

حجت الاسلام محمد صباحی افزود: خانواده هدف این کمک های مومنانه در محلات از قبل شناسایی شده اند که جوانان بسیبجی در شرایط مناسب و با رعایت حفظ شخصیتی خانواده ها بین آنها توزیع می کنند.

حجت الاسلام سجاد شریفی مسئول گروه جهادی طلاب کازرون هم گفت: ۱۰ قلم از کالاهای مورد نیاز امروز خانواده آسیب پذیر جامعه شامل گوشت مرغ، برنج، ماکارونی، حبوبات و مواد شوینده و بهداشتی، کارت هدیه که به همت گروه جهادی طلاب و مرکز نیکوکاری امام علی (ع) کازرون تهیه شده است بین نیازمندان توزیع می شود.

کازرون در غرب استان فارس است و فاصله مرکز آن با شیراز حدود ۱۲۰ کیلومتر است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =