۱۹ آبان ۱۳۹۹،‏ ۸:۵۹
کد خبرنگار: 1447
کد خبر: 84103626
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

۳۵ واحد صنفی دلفان پلمب شد

خرم‌آباد - ایرنا - فرماندار دلفان گفت: ۳۵ واحد صنفی این شهرستان به دلیل نقض محدودیت‌های اعلام شده و رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی مقابله با کرونا شناسایی و پلمب شد.

حشمت بهمنی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بازار دلفان همچنان تعطیل است و چنانچه اصناف غیرمشمول مصوبه تعطیلی، نسبت به رعایت بهداشت کرونا بی‌توجه باشند برخورد جدی و قانونی در قبال آنان نیز صورت می‌گیرد.

وی با اشاره به وضعیت نگران کننده شیوع کرونا در دلفان ادامه داد: باتوجه به شرایط فوق بحرانی شهرستان، نظارت بر فعالیت اصناف و تعطیلی بازار به صورت مستمر با همکاری اتاق اصناف، اماکن، شبکه بهداشت و درمان، فرمانداری و نیروی انتظامی اعمال می‌شود.

فرماندار دلفان گفت: باوجود اعلام تعطیلی بازار اما برخی اصناف فعالیت و مردم نیز بدون توجه به خطر کرونا همچنان در مراکز خرید حضور داشتند که با تشدید نظارت ها، نسبت به این تخلفات برخورد قضایی شد.

وی تاکید کرد: استفاده از ماسک و پرهیز از ترددهای غیرضروری، راهکار جدی و مورد تاکید برای مقابله با شیوع کرونا است که مردم باید با رعایت این موارد، زنجیره انتقال ویروس را قطع کنند.

۶ هزار واحد صنفی زیر نظر ۱۲ اتحادیه در شهرستان دلفان فعالیت دارند.

این شهرستان از نظر شیوع کرونا شرایط فوق حاد دارد و به جز رده های شغلی سطح یک شامل مواد غذایی ضروری و مراکز دارویی و درمانی، سایر اصناف آن تعطیل هستند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha