کلاهبردار ۵۰ میلیارد ریالی  در کرج دستگیر شد

کرج - ایرنا - معاون هماهنگ کننده فرمانده انتظامی البرز گفت: فردی که با جعل سند و کلاهبرداری قطعه زمینی به مساحت ۲ هزار مترمربع مربوط به فرد دیگری را ۵۰ میلیارد ریال به فروش رسانده بود، توسط پلیس آگاهی این استان دستگیر شد.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از پلیس البرز،  سرهنگ سید مجید فیض جعفری اظهار داشت: در پی ارجاع پرونده ای به پلیس آگاهی استان البرز مبنی بر این که یک کلاهبردار حرفه ای با جعل سند و چرب زبانی یک قطعه زمین ۲ هزار متری که متعلق به شخص دیگری بوده را به قیمت ۵۰ میلیارد ریال به فروش رسانده و پس از دریافت پول متواری شده، بررسی موضوع در دستور کار اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی قرار گرفت.
 کارآگاهان در بررسی های اولیه خود متوجه شدند متهم از کلاهبرداران حرفه ای و سابقه دار استان البرز است که چندین مرتبه به جرم کلاهبرداری توسط پلیس دستگیر و روانه زندان شده است.
طی انجام تحقیقات میدانی و به کار گیری اقدامات پلیسی مخفیگاه متهم در یک باغ در محدوده گرمدره کرج شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی نامبرده در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل شد.
 فیض جعفری با بیان این که متهم به صراحت به جرم خود مبنی بر فروش مال غیر اقرار کرد، اظهار داشت: تحقیقات برای شناسایی همدستان و سایر کلاهبرداری های این متهم ادامه دارد.
معاون هماهنگ کننده فرمانده انتظامی استان البرز  خاطرنشان کرد: شهروندان عزیز در معامله های ملکی خود از اصالت سند ملک مورد معامله اطمینان حاصل کنند و در صورت مشاهده موارد مشکوک موضوع را به پلیس اعلام کنند.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =