۱۸ آبان ۱۳۹۹،‏ ۱۹:۱۶
کد خبرنگار: 2668
کد خبر: 84103318
۰ نفر

برچسب‌ها

۲۶۲ کیلوگرم انواع مواد مخدر در ایلام کشف شد

ایلام - ایرنا - فرمانده نیروی انتظامی ایلام از کشف ۲۶۲ کیلوگرم انواع مواد مخدر طی سال جاری تاکنون در این استان خبر داد.

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس ایلام، سردار نورعلی یاری اظهار داشت: در مبارزه با پدیده شوم اعتیاد و مصرف مواد مخدر باید تمام ظرفیت های اجتماعی با حساسیت جدی به کارگیری شود تا این پدیده شوم مهار شود.

وی افزود: با همت و تلاش شبانه روزی کارکنان انتظامی استان ایلام از ابتدای سال تاکنون بیش از ۲۶۲ کیلو گرم مواد مخدر در سطح استان کشف شده است.

فرمانده نیروی انتظامی ایلام یادآور شد: در همین مدت بیش از ۴۴۰ سوداگر مرگ در عملیات های موفق پلیس دستگیر و به مراجع قضایی تحویل داده شده اند.

سردار یاری تاکید کرد: در ۲۴ ساعت گذشته در ۳ عملیات موفق پلیسی و با همکاری سربازان گمنام امام زمان ۱۷ کیلو مواد مخدر در شهرستان آبدانان کشف ، ۶ سوداگر مرگ دستگیر و ۳ دستگاه خودروی سواری نیز توقیف شد.

وی، مصرف موادمخدر را تهدیدی برای جوانان و نوجوانان دانست و گفت: وجود باورهای غلط در حوزه مواد روان‌گردان، پایین بودن سطح آگاهی‌ خانواده‌ها، جوانان و نوجوانان از عواقب سوء مصرف موادمخدر و عدم آشنایی خانواده‌ها از مهارت‌های زندگی به‌وی‍ژه نوع رفتار و ارتباط با فرزندان از عوامل گرایش به موادمخدر است.

سردار یاری با بیان اینکه شهادت در راه مبارزه با مواد مخدر اوج ایثار کارکنان پلیس است، خاطرنشان کرد: شهدای مبارزه با مواد مخدر تاییدی بر عزم جدی پلیس در مسیر مبارزه با این پدیده شوم است و می طلبد مردم با گزارش به موقع اخبار در زمینه تهیه و توذیع مواد مخدر پلیس را در این راه همراهی کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =