دومین مدافع سلامت همدان آسمانی شد

همدان - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا همدان گفت: دومین شهید مدافع سلامت این شهر به علت ابتلا به ویروس کرونا آسمانی شد.

رشید حیدری مقدم روز یکشنبه در این باره اظهار داشت: مرحومه گلنار قیامتی کمک بهیار ۵۸ ساله با پنج فرزند پس از ۲۸ سال خدمت صادقانه در مرکز آموزشی درمانی فاطمیه به علت ابتلا به بیماری کرونا جان باخت.

وی افزود: شهادت او در این روزهای مبارزه با بیماری منحوس کرونا، قلب مردم استان و همه ما را به درد آورد و موجب تأثر شدید قلبی دانشگاهیان دانشگاه علوم پزشکی همدان شد.

حیدری مقدم ادامه داد: پیش از این نیز سیده زهرا موسوی ارفع بهیار بیمارستان سینا پس از ابتلا به ویروس کرونا و تحمل یک هفته بیماری آسمانی و نامش به عنوان اولین شهید سلامت استان ماندگار شد.

شهید فریبرز(سیروس) زندی رییس هیات مدیره آمبولانس آریا امداد پایتخت نیز که بر اثر بیماری کووید ۱۹ آسمانی شده بود، روز جمعه ۱۶ آبان طبق وصیتش در محل زادگاهش روستای حرم‌آباد ملایر تشییع و به خاک سپرده شد.

شهید زندی که پنجشنبه گذشته پس از ۱۴ روز تحمل بیماری کووید ۱۹ در بیمارستان بقیه‌الله تهران به دیار حق شتافت،

شهید فریبرز زندی متولد سال ۱۳۶۳ و دارای ۲ فرزند دختر است و بیش از ۱۶ سال در بیمارستان‌های فیاض‌بخش و معیری تهران به عنوان پرستار مشغول به خدمت بود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =