فدراسیون هندبال از هیأت کهگیلویه و بویراحمد برای کسب سکوهای  قهرمانی حمایت کند 

یاسوج- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: انتظار می رود که مسؤولان فدراسیون هندبال از هیأت این استان برای کسب سکوهای قهرمانی در سال های آینده حمایت همه جانبه ای کنند.    

به گزارش ایرنا، سید محمدتقی علوی روز یکشنبه در نشست مجمع انتخابات هیأت هندبال کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج اظهار داشت: رشد و ارتقای روزافزون رشته ورزشی هندبال در این استان مستلزم همکاری و مشارکت بیش از پیش مسؤولان فدراسیون با هیأت استان است. 

وی افزود: حضور ۲ تیم هندبال از کهگیلویه و بویراحمد شامل فرازبام خاییز دهدشت و نفت و گاز گچساران در رقابت های لیگ برتر مردان کشور مایه افتخار بوده و بیانگر وجود استعدادهای چشمگیر در این رشته ورزشی در استان است.   

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: کسب کرسی در فدراسیون هندبال یکی از اولویت های مهم و اصلی رییس جدید هیأت این استان باشد. 

علوی بر لزوم توجه جدی تر به بحث آموزش و ارتقای سطح علمی و دانش مربیان و داوران رشته ورزشی هندبال کهگیلویه و بویراحمد از سوی رییس جدید هیآت این استان تأکید کرد. 

وی خواستار برطرف شدن هر چه سریعتر نقاط ضعف هیأت هندبال کهگیلویه و بویراحمد به همت رییس جدید آن شد. 

علوی عنوان کرد: زمین ساحلی رشته ورزشی هندبال به زودی در شهر یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد ساخته می شود. 

مهمترین برنامه های مطرح شده از سوی کاندیداهای تصدی پست ریاست هیأت هندبال کهگیلویه و بویراحمد در این مجمع شامل رشد همگانی هندبال بین قشرهای مختلف مردم، توسعه زیرساخت های نرم افزاری و سخت افزاری، بکارگیری تجارب ارزشمند پیشکسوتان، میزبانی رقابت ها و اردوهای تیم ملی مردان و زنان رده های مختلف سنی، توجه به بحث استعدادیابی و گسترش زیرساخت های هندبال ساحلی بود. 

چهار نفر به نام های علی ضامن آویش، محمد سادات، مصطفی پارسایی و اصغر نوروزنژاد برای تصدی پست ریاست هیأت هندبال کهگیلویه و بویراحمد در این مجمع کاندید شده بودند. 

اصغر نوروزنژاد و محمد سادات ۲ کاندیدای غایب این مجمع بودند. 

مصطفی پارسایی در این مجمع با کسب ۱۴ رأی از مجموع ۱۷ رأی مأخوذه به مدت چهار سال به عنوان رییس هیأت هندبال کهگیلویه و  بویراحمد انتخاب و معرفی شد. 

دیگر رقیب پارسایی به نام علی ضامن آویش نیز در این مجمع تنها سه رأی کسب کرد. 

تعداد ورزشکاران ساماندهی شده مرد و زن کهگیلویه و بویراحمد در رشته های مختلف افزون بر ۵۰ هزار نفر است. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 16 =