۱۲۳۰خودرو مجوز ورود به چهارمحال و بختیاری را دریافت نکردند

شهرکرد- ایرنا- جانشین فرمانده انتظامی چهارمحال وبختیاری گفت: با توجه به محدودیت‌های ترددی هفته گذشته از ۱۲ تا ۱۶ آبان‌ماه، یک هزار و ۲۳۰ دستگاه خودرو از ورودی‌های استان به مبداء بازگشت داده شد.

سرهنگ عبدالرضا قاضی‌زاده روز یکشنبه در نشست ستاد مقابله با کرونای این استان افزود: همچنین رانندگان ۱۹ دستگاه خودرو جریمه ۵۰۰ هزار تومانی شدند و سه خودرو به پارکینگ هدایت شد.

وی با بیان اینکه ۲۳۲ نفر در اجرای محدودیت‌های ترددی در استان مشارکت داشتند، خاطر نشان کرد: ۶۰ میلیون تومان جریمه طی این مدت در استان صادر شد.

قاضی‌زاده در ادامه از انجام ۱۵ هزار و ۸۶۹ بازدید از اماکن استان از ابتدای امسال تا ۱۷ آبان خبر داد و گفت: طی این بازدیدها به هفت هزار و ۸۸۶ مورد واحد صنفی تذکر و به ۶۸۵ واحد صنفی اخطار داده شد و ۷۸۱ واحد متخلف پلمب و یک هزار و ۴۲۳ تعهد نیز از واحدهای متخلف برای تکرار نکردن تخلف گرفته شد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز چهارمحال و بختیاری نیز در این نشست بر لزوم تصمیم‌گیری‌های سنجیده و قابل اجرا تاکید کرد و گفت: باید تصمیماتی که گرفته می‌شود قابلیت اجرا داشته باشد تا همگان از آن تبعیت کنند.

عبدالرضا علی‌محمدی افزود: تصمیمات باید موثر باشد و مشکلی را از مردم حل کند این در حالی است که تصمیمات مقطعی کنونی به درستی منتج به چنین هدفی نمی‌شود و باید تصمیمات اساسی‌تری گرفته شود.

به گزارش ایرنا، تمامی شهرستان‌های چهارمحال و بختیاری از نظر تعداد بیماران سرپایی و بستری در وضعیت بحرانی و خاکستری قرار دارند.

ویروس کرونا که منجر به بیماری نوپدید کووید ۱۹ شده است، بسیاری از کشورهای جهان درگیر کرده است و سازمان بهداشت جهانی را برآن داشته تا وضعیت فوق‌العاده اعلام کند.

استفاده همگانی از ماسک، رعایت فاصله ۲ متری از یکدیگر، شست‌وشوی دست‌ها با آب و صابون، رعایت بهداشت فردی، خودداری از دست دادن‌های مکرر و منع سفر و حضور در اجتماعات از جمله نکاتی است که پزشکان متخصص برای پیشگیری از شیوع این ویروس توصیه می‌کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =