رییس صندوق نوآوری: به برگزیدگان جشنواره فن‌آفرینی شیخ‌ بهایی تسهیلات اعطا می‌شود

تهران_ایرنا- رییس صندوق نوآوری و شکوفایی از اعطای تسهیلات ویژه این صندوق برای برگزیدگان جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ بهایی خبر داد و بر حمایت صندوق نوآوری از این رویداد تاکید کرد.

به گزارش صندوق نوآوری و شکوفایی، علی وحدت در شورای علمی پانزدهمین جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ‌بهایی که امروز یک شنبه با هدف انتخاب برگزیدگان این دوره به صورت آنلاین برگزار شد گفت: از آنجایی که هدف این رویداد حمایت از شرکت‌های فناور و نوآور است و با اهداف صندوق نوآوری همخوانی دارد؛ از این پس با تصویب هیات عامل ، برگزیدگان هر دوره جشنواره می توانند از تسهیلات ارزان قیمت صندوق بهره مند شوند. 
پانزدهمین دور این جشنواره ملی و مراسم تقدیر از برگزیدگان طی روزهای ۲۸ و ۲۹ آبان ماه به صورت آنلاین برگزار می شود.

وحدت افزود:‌ جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ‌بهایی با بخش‌های متنوعی که دارد علاوه بر ‎سنجش جامع تحولات فناوری و نوآوری در کشور، موفقیت‌های شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان را نیز منعکس می‌کند و علاوه بر معرفی موجب دلگرمی مردم و جامعه می‌شود.
وی ادامه داد: رویدادها، محلی برای عرضه و نمایش توانمندی هر کشور محسوب می شوند و جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ ‌بهایی هم یکی از بهترین رویدادها در حوزه فناوری نوآوری ایران است.
وحدت ضمن تاکید بر افزایش فراگیری و مشارکت اکوسیستم نوآوری ایران در این جشنواره بیان کرد: باید جایگاه جشنواره در زیست بوم نوآوری آنچنان ارتقا یابد تا فناورانی که فکر می‌کند کار فناوری و نوآوری قابل عرضه و درخوری دارند در این جشنواره شرکت کنند و توانمندی‌هایشان بیش از پیش دیده شود، لازمه این امر نیز بالا بردن منافع معنوی و مادی پذیرفته شدن در این رویداد است تا انگیزه مشارکت و ارائه توانمندی‌ها افزایش یابد.

 

سرخط اخبار علم و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha