مسوولان یزد از تیم فوتبال شهید قندی حمایت می‌کنند

یزد- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان یزد گفت: استاندار و مسوولان استان نگاه ویژه‌ای به حضور تیم فوتبال شهید قندی در لیگ دسته دوم فوتبال قهرمانی باشگاه‌های کشور در فصل جاری دارند تا بازیکنان با همت، همدلی و غیرت به موفقیت برسند.

به گزارش ایرنا، مسعود شریعتی عصر یکشنبه در جمع کادرفنی و بازیکنان شهید قندی در زمین شماره ۲ ورزشگاه شهید نصیری یزد با قدردانی از مدیرعامل باشگاه  به دلیل پیگیری های امور ، افزود: برای ارتقای تیم در لیگ امسال باید توسط عوامل باشگاه تلاش جدی برای کسب افتخار صورت گیرد .  

وی از همت مرحوم عبدالرضا دستا رییس فقید هیات فوتبال استان که نقش مهمی در شکل‌گیری تیم داشت، قدردانی کرد و با گرامیداشت یاد و خاطره آن مرحوم که به دلیل بیماری کووید- ۱۹ هفته گذشته فوت کرد، اظهار داشت: بازیکنان تیم باید تمامی تلاش خود را با همدلی و فداکاری به کار گیرند تا بتوانند جایگاهی مناسبی در لیگ برتر کشور کسب کنند.

همچنین مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهید قندی یزد گفت: مرحوم دستا آرزو داشت این تیم به لیگ برتر فوتبال راه یابد و این هدف و روحیه به ما انگیزه می‌دهد تا با تلاش و انگیزه بیشتر به این مهم دست پیدا کنیم و باید همه مردم و مسوولا همکاری کنند.

رضا نارگانی با قدردانی از مسوولان اجرایی  استان افزود: با صلاحدید هیات مدیره باشگاه و کادرفنی برای حضور قوی تیم در لیگ اقدام لازم صورت می‌گیرد و تمرین بازیکنان طبق برنامه اجرا می‌شود.

وی ۱۵ آبان‌ماه جاری به ایرنا گفته بود: حمید عرفانی، محمد ظفردوست،میلاد محسن‌زاد، محسن وفایی، وحید نورمحمدی، مجتبی رستمی، سیدعلی حسینی، کیوان صالحی و محمدحسین دهقان با عقد قرارداد به تیم فوتبال قندی پیوستند.

نارگانی با اشاره به اینکه با صلاحدید کادرفنی دیگر بازیکنان مورد نیاز تیم به مرور تا چند روز آینده معرفی می‌شوند ادامه داد: حضور آبرومند در لیگ دسته دوم قهرمانی باشگاه‌های کشور با همراهی پیشکسوتان و تمامی دوستداران هدف اصلی است .

قبلا نیز نیما دلاوری، سیدجواد شفیعی‌پور، سجاد عسگری، جواد رمضانی و حسین علیپور با عقد قرارداد به تیم فوتبال شهید قندی یزد پیوسته بودند.

مسابقات لیگ دسته ۲ فوتبال کشور با حضور ۲۸ تیم در ۲ گروه ۱۴ تیمی برگزار می‌شود که زمان شروع رقابت‌ها هنوز اعلام نشده است .

هم اکنون تیم‌های یزد لوله و شهید قندی به ترتیب در لیگ دسته سوم و دسته دوم فوتبال کشور به نمایندگی از این استان حضور دارد.

استان یزد با ۴۸ هیات ورزشی و ۶۲ هزار ورزشکار بیمه شده ، ۳۰ تیم فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی در لیگ‌های کشوری در رده سنی پایه دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =