اکران برخط نمایش «هفت‌خوان کودکان»

تهران- ایرنا- فیلم نمایش «هفت‌خوان کودکان» به نویسندگی و کارگردانی حسین مزینانی از تولیدات مرکز تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در قالب طرح نمایش‌نما در فضای مجازی اکران شد.

نمایش «هفت‌خوان کودکان» ویژه کودکان ۵ تا ۱۲ سال است و هنرمندانی همچون محمدرضا معجونی، حسین مزینانی، فرشید عسگری و مانی کلاته در آن ایفای نقش می‌کنند.

در خلاصه این نمایش آمده است؛ یک گروه نمایشی به‌طور اتفاقی با دو کودک به نام‌های ازل و ابد که از دل زمان آمده‌اند، آشنا می‌شوند و از سوی آن‌ها به دل زمان می‌روند تا هفت‌خوان رستم را روایت کنند و لشگر ایران را از دست دیو سفید نجات دهند.

به گزارش کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، عوامل این نمایش ملیحه مزینانی دستیار کارگردان، حسین مزینانی طراح صحنه و طراح لباس و عروسک، مریم رئیسی‌اردلی‌ طراح پوستر و بروشور، محمدرضا شاملوفر طراح نور و فاطمه شیرینی، منشی صحنه هستند. همچنین آهنگ‌ساز نمایش هفت‌خوان کودکان مهرداد یکتا و ساخت تیزر و افکت آن بر عهده آرش خزایی است. اختر تاجیک عکاس و روشنک کریمی و روژین ستاری در بخش روابط عمومی با این گروه همکاری می‌کنند.

علاقه‌مندان می‌توانند تا پایان آبان ۱۳۹۹ فیلم این نمایش را در پایگاه اینترنتی نمایش‌نما به نشانی th.kpf.ir تماشا کنند.

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از ابتدای مرداد ماه ۱۳۹۹ به سبب تعطیلی فعالیت‌های نمایشی در قالب میزبانی از مخاطبان در تماشاخانه‌ها اقدام به اکران برخط آثار منتخب تئاتر خود برای زنده نگه‌داشتن فعالیت اجرایی و تئاتری را در دستور کار قررداده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =