جشنواره تئاتر تک نفره «دیوار» برگزار خواهد شد

تهران- ایرنا- جشواره تئاتر تک نفره «دیوار» در دو بخش آثار فارسی و انگلیسی به صورت برخط از اول تا دهم دی برگزار خواهد شد.

جشنواره  تئاتر تک نفره آنلاین «دیوار» با شعار «تئاتر به مثابه جان، ضرورت، نان ...» از یکم تا دهم دی ماه به صورت برخط و قابل پخش از یکی از بسترهای ارائه دهنده تلویزیون‌های تعاملی (پلتفرم‌های داخلی) برگزار می‌شود.

به گفته شیوا اردوئی دبیر این دوره از جشنواره، آثار نمایشی در دو بخش فارسی و انگلیسی رقابت خواهند کرد. متون انگلیسی باید از آثار نمایشنامه‌نویسان انگلیسی زبان و یا به زبان انگلیسی نوشته شده باشند، آثار ترجمه شده مورد ارزیابی قرار نمی‌گیرند.

بر اساس گزارش خانه هنر دیوار، جشنواره محدودیت موضوعی ندارد اما آثاری با موضوع مواجهه جهان امروز با پدیده کرونا اولویت خواهند داشت.

علاقه‌مندان می‌توانند متن نمایشنامه را در فرمت پی دی اف و یا فیلم اثر خود را در فرمت Mp۴ به همراه رزومه کارگردان و شماره تماس تا تاریخ ۲۵ آبان ماه ۱۳۹۹ به ایمیل جشنواره به نشانی divartheater۲۰۲۰@gmail.com یا آدرس پستی خانه هنر دیوار به نشانی خیابان ولیعصر، بالاتر از چهارراه طالقانی، جنب بانک پارسیان، پلاک ۱۵۸۵ ارسال کنند.

بازبینی آثار از طریق فایل ویدئویی و یا اجرای زنده (به انتخاب گروه اجرایی) از ۱۵ تا ۲۰ آذرماه ۱۳۹۹ انجام خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =