دستگیری ۸ سارق در طرح ارتقای امنیت اجتماعی پلیس کیش

کیش-ایرنا-  فرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش از دستگیری ۸ سارق و توقیف ۲۲ خودرو در طرح ارتقای امنیت اجتماعی در این جزیره خبر داد.

 سرهنگ علی اصغر جمالی با اعلام این خبر گفت: به منظور کاهش جرائم و ارتقاء امنیت اجتماعی و ترافیکی با تلاش مضاعف کارکنان این فرماندهی در ۷۲ ساعت گذشته تعداد ۸ نفر از سارقین و خریداران اموال مسروقه، ۱۲ نفر معتاد و خرده فوش مواد مخدر در جزیره کیش دستگیر و بیش از ۲۲۰ گرم انواع مواد مخدر از آنان کشف شد.

وی افزود: پس از تحویل بیش از  ۱۸  فقره از اموال مسروقه به صاحبان آن ، متهمان جهت سیر مراحل قضایی به دادسرا اعزام گردیدند.

فرمانده پلیس کیش ادامه داد: توقیف ۲۲ دستگاه خودرو و ۱۲ دستگاه موتور شارژی متخلف از دیگراقدامات صورت گرفته در این طرح بوده است.

جمالی با اشاره به این که اقلام سرقتی معمولاً از اماکن متروکه و منازلی که ساکنان آن در آنجا حضور نداشته اند به سرقت رفته است منشا بسیاری از این سرقت‌ها را اعتیاد ذکر کرد. 

وی با یادآوری حمایت‌های دادستانی کیش در طول برگزاری این طرح گفت: پرونده های متهمان تکمیل و برای رسیدگی به مرجع محترم قضائی ارجاع داده شده است.

فرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش موفقیت مطلوب در این طرح ها را حاصل همکاری و مشارکت بسیار خوب شهروندان از طریق تماس با ۱۱۰ دانست و از شهروندان خواست جهت حفظ امنیت پایدار با پلیس همکاری داشته باشند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =

سرخط اخبار استان‌ها