شه‌بخش: اردوی کیش روحیه و انگیزه بوکسوها را افزایش داد

تهران- ایرنا- بوکسور المپیکی ایران، گفت: حضور در اردوی کیش، روحیه و انگیزه بوکسورها را افزایش داد و به حضور در چنین اردوی نیاز مبرمی داشتیم.

«دانیال شه‌بخش» بوکسور وزن ۵۷ کیلوگرم ایران که موفق به کسب سهمیه حضور در بازی‌های المپیک توکیو شده است در گفت‌وگو با ایرنا حضور در اردوی کیش را مفید دانست و تصریح کرد: دو هفته تمرین خوب و مفید در جزیره داشتیم که علاوه بر مسائل تکنیکی، روحیه و انگیزه بوکسورها را افزایش داد.

وی افزود: اکنون با انگیزه بیشتری کارمان را دنبال‌ می‌کنیم و برای رسیدن به هدفمان تلاش خواهیم کرد، چراکه برگزاری اردو با نفرات کامل موجب می‌شود تا روحیه ما بالاتر برود.

بوکسور شایسته کشورمان ادامه داد: فکر می‌کنم زمان آن فرا رسیده تا در اردوی مشترک و یا رقابت تدارکاتی با دیگر کشورها حضور یابیم. می دانم شرایط سختی با وجود کرونا حاکم است اما باید پذیرفت که حضور در اردوی بین‌المللی، نیاز است. زمان می‌گذرد و به المپیک نزدیک می‌شویم به همین دلیل نباید فرصتی از دست برود.

شه‌بخش، گفت: قبل از کرونا تیم ملی ترکیه به ایران آمد و با ما اردو داشت و دیدار تدارکاتی هم برگزار کردیم. اگر شرایط به گونه‌ای باشد که مثل همین اردو را تکرار کنیم برای ما مفید خواهدبود.

نخستین ورزشکار المپیکی تاریخ سیستان‌وبلوچستان، تصریح کرد: «علیرضا استکی» سرمربی تیم ملی اعلام کرد که احتمال برگزاری اردوی مشترک با غنا را داریم که امیدوارم شرایط به گونه‌ای رقم بخورد که این مساله علنی شود.

بوکسور سبک وزن ایران افزود: هدف اصلی المپیک است و همه این مسائل مقدمه‌ای برای موفقیت در بزرگترین رویداد ورزشی جهان است. اینکه در اردوی کیش نفرات هر هشت وزن حضور داشتند بسیار عالی بود و روحیه نفرات را بالا برد.

وی عنوان کرد: معتقدم در اوزانی که به سهمیه نرسیدیم نیز نفرات ایران توان این را دارند تا در گزینشی جهانی به توکیو برسند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =