محدودیت‌ها سفرهای بین شهری در آذربایجان‌غربی را ۱۷۵ هزار فقره کاهش داد

ارومیه- ایرنا- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان‌غربی با اشاره به اعمال محدودیت‌های ترافیکی در سفرهای بین شهری در جاده‌های استان از ۱۲ تا ۱۶ آبان گفت: این اقدام موجب کاهش ۱۷۵ هزار فقره‌ای مسافرت‌ها در استان شد.

ارسلان شکری روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در حالی که در مدت مشابه سال گذشته حدود ۵۳۱ هزار سفر در جاده‌های استان ثبت شده بود، این رقم در روزهای ۱۲ تا ۱۶ آبان امسال به ۳۵۶ هزار فقره رسید.

وی اضافه کرد: این آمار نشان دهنده کاهش ۳۵ درصدی در سفرهای بین شهری آذربایجان غربی طی روزهای ۱۲ تا ۱۶ آبان است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی ادامه داد: بیشترین تردد در این محدوده زمانی در محور سقز - بوکان با ۳۸ هزار تردد و کمترین تردد در محور سه راهی "ایواوغلی" با چهار هزار و ۵۰۰ تردد به ثبت رسیده است.

شکری گفت: در این مدت، بیشترین میزان کاهش تردد در مبادی ورودی و خروجی استان از زمان اعمال محدودیت‌های کرونایی نیز مربوط به محور سلماس – تسوج با ۷۰ درصد، میاندوآب - ملکان با ۶۴ درصد و پل میانگذر ارومیه با ۵۰ درصد است.

به گزارش ایرنا، در پی شیوع قابل توجه بیماری کرونا در کشور، از ساعت ۱۲ ظهر روز ۱۲ آبان تا ۲۴ روز ۱۶ آبان محدودیت‌های تردد بین شهری در آذربایجان‌غربی اعمال شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =