مغانلو: امروز جراحی می‌کنم/ با قدرت باز می‌گردم

تهران- ایرنا- مهاجم تیم سانتاکلارا پرتغال با بیان اینکه دست مصدوم خود را امروز جراحی می‌کند، گفت: با قدرت به میدان بازمی‌گردم تا بتوانم لژیونر خوبی برای فوتبال ایران باشم.

به گزارش ایرنا، شهریار مغانلو مهاجم فصل گذشته تیم فوتبال پیکان یکی از لژیونرهای جدید فوتبال ایران است که امسال برای تیم سانتاکلارا پرتغال بازی می‌کند. دومین گلزن برتر لیگ نوزدهم ایران تاکنون دو مرتبه برای تیم جدیدش در لیگ پرتغال به میدان رفته، اما مصدومیت بد موقع موجب شد تا او چند هفته‌ای دور از میادین باشد.

مغانلو در تمرینات از ناحیه دست دچار شکستگی شده و به همین خاطر نمی‌تواند در ۲۰ روز آینده برای تیمش به میدان برود.

مهاجم تیم فوتبال سانتاکلارا پرتغال در مورد مصدومیتش به خبرنگار ایرنا، گفت: متاسفانه در تمرین دچار مصدومیت از ناحیه دست شدم و پس از بررسی پزشکان مشخص شد که دستم دچار شکستگی شده است. به همین خاطر امروز(یکشنبه) جراحی دارم.

وی در مورد زمان دور ماندن از میادین، افزود: پزشکان تشخیص دادند که احتمالا تا ۳ هفته دور از میادین باشم اما تلاش می‌کنم هر چه زودتر مراحل درمان را پشت سر گذاشته تا بتوانم برای تیمم به میدان بروم.

مغانلو در رابطه با شرایط تیمش، اظهار داشت: متاسفانه در یکی دو دیدار اخیر نتوانستیم نتایج مطلوبی بگیریم اما به طور حتم شرایط اینگونه نخواهد ماند. بازیکنان ما نشان دادند از پتانسیل بالایی برخوردار هستند و به طور حتم دوباره به جمع تیم‌های صدرنشین بازخواهیم گشت. هر چند هنوز هم فاصله چندانی با تیم صدرنشین نگرفتیم.

وی اضافه کرد: به طور حتم تلاش می‌کنم نماینده خوبی برای فوتبال ایران باشم. سعی می‌کنم با قدرت بازگردم تا بتوانم بازیکن مفیدی برای سانتاکلارا باشم و برای این تیم هم گلزنی کنم.

این مهاجم در پایان اظهار داشت: هدفم این است در لیگ پرتغال عملکرد خوبی داشته تا به تیم ملی دعوت شوم. آرزوی هر بازیکنی حضور در تیم ملی است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =