۱۸ آبان ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۰۲
کد خبرنگار: 1383
کد خبر: 84103000
۰ نفر

برچسب‌ها

علاقه به ابزار آلات، عامل ۲۵ فقره سرقت در تهران

تهران- ایرنا- رئیس کلانتری ۱۱۲ ابوسعید از دستگیری مرد میانسالی با ۲۵ فقره سرقت ابزار آلات از مغازه‌های ابزار فروشی خبر داد و گفت: متهم علت سرقت را علاقه به ابزار آلات بیان کرد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس؛ سرهنگ "چنگیز ایدون" روز یکشنبه در این باره گفت: با وقوع چند فقره سرقت از مغازه های ابزار فروشی، تیمی از ماموران کلانتری بررسی موضوع را بر عهده گرفتند.  

این مقام انتظامی تصریح کرد: در بررسی اظهارات شاکیان مشخص شد که سارق مرد میانسالی است که با حضور در مغازه های ابزار فروشی از غفلت مالک مغازه سوءاستفاده و دست به سرقت زده است.

وی ابراز داشت: تحقیقات پلیسی ادامه تا اینکه پانزدهم آبان مالک مغازه ای به مرکز فوریت های پلیسی تماس و از سرقت رفتن یک دستگاه دریل از داخل مغازه اش اعلام شکایت کرد و بلافاصله تیمی از ماموران کلانتری ابوسعید برای بررسی موضوع به نشانی اعلامی اعزام شدند.

ایدون بیان داشت: با حضور ماموران در محل، شاکی اظهار داشت، مرد میانسالی که  چهره ای موجه و کت و شلوار بر تن داشت به مغازه ام مراجعه و درخواست ابزاری کرد و برای تهیه ابزار به انتهای مغازه رفتم و ابزار درخواستی را به وی تحویل دادم پس از خروج این مرد به دستگاه دریلی که نزدیک پیشخوان بود نیاز پیدا کردم و با مراجعه به آن در محل متوجه سرقت آن شدم که با بررسی دوربین مغازه متوجه شدم همان مرد میانسال دریل را سرقت کرده است.

کلانتر محله ابوسعید توضیح داد: شناسایی چهره متهم در دستور کار ماموران تجسس کلانتری قرار گرفت و تیم تجسس کلانتری موفق شدند در رصد های اطلاعاتی هویت متهم و مخفیگاه وی را شناسایی کنند.

وی با اشاره به اینکه با هماهنگی های قضائی تیمی از ماموران کلانتری به مخفیگاه متهم اعزام و ضمن دستگیری متهم مقادیر فراوانی ابزار آلات سرقتی از مخفیگاهش کشف کردند، گفت: با انتقال متهم به کلانتری و توقیف اموال سرقتی، وی در کلانتری به ۲۵ فقره سرقت ابزارآلات اعتراف و اظهار داشت، علاقه به ابزارآلات موجب شده که دست به سرقت بزند.

رئیس کلانتری ابوسعید گفت: تا کنون تعدادی از مال باختگان سارق پرونده شان را شناسایی و متهم برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =