۱۸ آبان ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۴۳
کد خبرنگار: 911
کد خبر: 84102940
۰ نفر

برچسب‌ها

زیرساخت‌های گردشگری در قزوین نیازمند تقویت هستند

قزوین - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین گفت: زیرساخت‌های گردشگری در قزوین به منظور برنامه ریزی برای جذب هرچه بیشتر گردشگران از جمله در دریاچه اوان الموت نیازمند بهبود و تقویت هستند.

به گزارش ایرنا، عیسی قبادی بعدازظهر یکشنبه در نشست بررسی وضعیت سرمایه گذاری دریاچه اوان افزود: اگرچه حوزه گردشگری این روزها تحت تاثیر شیوع کرونا قرار گرفته است اما این وضعیت دائمی نیست و باید با تقویت زیرساخت های این بخش از طریق رونق سرمایه گذاری، شرایط را برای تقویت گردشگری استان در پساکرونا آماده کنیم.

وی اظهار داشت: با رونق سرمایه گذاری در حوزه گردشگری می توان با هزینه های بسیار کمتری نسبت به بخش صنعت، کشاورزی و خدمات برای جوانان اشتغالزایی کرد و همچنین با سهولت بیشتر به رونق و آبادانی مناطق پرداخت.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین گفت: جاذبه های گردشگری در استان قزوین فراوان و متنوع هستند اما در حوزه زیرساخت های رفاهی و برنامه های مربوط به جذب گردشگر کارهای زیادی برای انجام وجود دارد.

این مسوول اظهار داشت: باید برای جبران کمبودهای رفاهی و تامین زیرساخت های لازم در بخش گردشگری از ظرفیت سرمایه گذاران بخش خصوصی بیش از پیش استفاده کرد و همچنین حل مسایل و مشکلات سرمایه گذاران موجود در این بخش را نیز به شکل ویژه و مستمر مورد توجه قرار داد.

در این نشست مسایل و مشکلات سرمایه گذاری در دریاچه اوان الموت مورد بررسی قرار گرفت.

دریاچه اوان واقع در بخش الموت شرقی شهرستان قزوین از مهم ترین جاذبه های طبیعی و گردشگری استان قزوین به شمار می رود که سالانه پذیرای گردشگران زیادی از استان های همجوار است.

در این نشست معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، مدیرکل جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری، مدیرعامل شرکت آب منطقه ای، مدیرکل منابع طبیعی و کارشناسان اداره کل میراث فرهنگی، حفاظت محیط زیست و سازمان مدیریت و برنامه ریزی حضور داشتند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =